O nás

Portál ŠportVýsledky poskytuje aktuálny športový výsledkový servis pre športových fanúšikov a stávkujúcich, ktorí hľadajú priebežne futbalové, hokejové, tenisové, basketbalové, alebo iné live śportové výsledky.

Pre tých ktorý chcu sledovat športový prenos online na svojom počítači sme pripravili podrobný live streaming program, na ktorom určite nájdete zápas ktorý hľadáte. Program je pravidelne aktualizovaný.

V sekcii Online TV  Vám poradíme ako sledovať športové prenosy online na svojom počítači.

Na stránkach ako sú Livestreaming.cz, alebo Liveprenosy.net môžete sledovať Live stream prenosy online zadarmo a bez poplatkov.

V spolupráci so  stávkovou spoločnosťou Betclic sme pre všetkých tipujúcich a stávkujúcich urobili sekciu Tipy Experta, kde Vám BetclicTV každý týždeň prinesie najnovšie video s radami a aktuálnymi tipami expertov (Betclic bookemakerov).

Pre stávkovanietipovanie môžete využiť našu aktuálnu kurzovú ponuku stávkových kancelárií kde nájdete kurzy na futbal (Premier League, Liga majstrov, Európska liga, Seria A, Premiera Division, EURO 2012), hokej (NHL, KHL, Tipsport Extraliga, Slovnaft Extraliga)tenis (Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open).

Designed: Fthemes.com
Support: Forum
Kontakt: admin@www.sportvysledky.com

Ak máte akúkoľvek otázku, pripomienku, alebo nápad tak nám prosím pošlite email, alebo nechajte komentár.

ĎAKUJEME ZA VAŠU NÁVŠTEVU A PRÍDTE ZNOVA :).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*