Corgoň liga: Žilina – Slovan Bratislava

Corgoň liga logo

Už zajtra sa uskutoční zápas, na ktorý bude zvedavých určite veľa nie len bratislavských a žilinských fanúšikov. Slovan Bratislava vyzve obhajcu titulu klub MŠK Žilina.

Určite najsledovanejší zápas 14 kola slovenskej najvyššej futbalovej ligy je ten medzi dvoma poslednými majstrami Corgoň ligy. ONLINE PRENOS >>.

Posledný majster slovenského futbalu na svojom trávniku privíta momentálne výborne hrajúci ŠK Slovan Bratislava.

Tréner Slovana Bratislava o nadchádzajúcom zápase povedal: „Samozrejme, že ide o súboj dvoch rivalov, ktorí majú najvyššie ambície. Očakávam, že diváci uvidia dobrý duel. Hrá sa na peknom štadióne, verím, že bude dobrá kulisa.“

Momentálne si môžete staviť na ligový zápas klubu MŠK Žilina proti Slovanu Bratislava. Šošóni majú na výhru kurz 2,30, pričom na remízu je kurz 3,20 a na víťazstvo tímu Slovan je kurz 3,10.

O cieľoch tímu v nedeľu sa vyjadril okľukou, keď povedal: „Zatiaľ sa nám darí. Chceme v tom pokračovať, bez ohľadu na to, aký súper nás čaká. Všetci hráči z ostatných duelov sú zdravotne v poriadku.

Žilinský tím na ten z hlavného mesta síce stráca 3 body, ale tie by mohol získať práve na tomto zápase, ktorý sa odohrá pod žilinskými tribúnami.

29-ročný útočný stredopoliar Juraj Halenár dodal: „Je to súboj o prvé miesto v tabuľke. Ide o dôležitý zápas, ale nie rozhodujúci. My sa budeme snažiť získať nejaké body, určite neprehrať. Hra nám teraz ide, darí sa nám, verím, že strelíme nejaký gól. Nebojíme sa, do Žiliny si ideme pre body.


CORGOŇ LIGA 2012 / 2013
Program a výsledky 14. kola Corgoň ligy:

So 14:00 Myjava – Trnava 2:2
So 14:30 Košice – Senica 2:2
So 14:30 Prešov – Trenčín 1:2
So 14:30 B. Bystrica – Ružomberok nehralo sa
So 14:30 Nitra – Zlaté Moravce 1:1

Ne 19:00 Žilina – Slovan -:- Sledujte ONLINE PRENOS >>

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*