El Clasico sa skončilo remízou 2:2 (VIDEO)

El Clasico online prenos naživo

Športový svet včera sledoval ďalší futbalový sviatok v podobe El Clásica, v ktorom Barcelona privítala Real Madrid.

Odvekí rivali zo španielskej La Ligy futbalovým fanúšikom opäť predviedli to najlepšie z európskeho futbalu, proti sebe nastúpili dva slávne veľkokluby a aj dvaja pravdepodobne najlepší futbalisti sveta Lionel Messi a Cristiano Ronaldo.

A práve táto dvojica rozhodla o konečnej remíze 2:2, kvôli ktorej Katalánci stratili vôbec prvé body v tejto ligovej sezóne.

Zápas bol už od začiatku atraktívny, o akcie na oboch stranách nebola núdza. Ani tento krát sa duel nezaobišiel bez napätých momentov, hoci rivalita od odchodu Pepa Guardioly z trénerského postu Barcelony znateľne poklesla.

Do vedenia sa na vypredanom štadióne Nou Camp s kapacitou skoro 100 000 divákov dostal Madrid, keď Ronaldo v 23. minúte otvoril skóre.

Jeho protivník Lionel Messi na seba nenechal dlho čakať a o osem minút vyrovnal na 1:1.Do prestávky sa už stav nemenil, v druhom dejstve Madrid od 61. minúty prehrával 1:2 po ďalšom presnom zásahu Messiho, ale Ronaldo sa nenechal zahanbiť a iba päť minút na to vyrovnal na 2:2.

A hoci sa na oboch stranách objavilo niekoľko ďalších príležitostí, prestížny duel sa nakoniec skončil zaslúženou remízou 2:2. Real Madrid je po tomto dueli v ligovej tabuľke stále piaty, Barcelona je na jej čele s devätnástimi bodmi.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*