EURO 2012 štartuje

EURO 2012

Zrak futbalových fanúšikov sa od dnes bude upierať na štadióny v Poľsku a na Ukrajine, štartujú tam majstrovstvá Európy.

Reprezentačné tímy šestnástich krajín sa dlho pripravovali na európsky futbalový sviatok, ktorý sa začína dvojicou prvých zápasov už dnes a bude trvať až do 1. Júla.

Osem miest na ôsmych štadiónoch privíta šestnásť národných reprezentácií, ktoré budú bojovať o titul majstra starého kontinentu.

Rozpis zápasov ME vo Futbale 2012 >>

Šampionát dnes večer odštartuje otváracím duelom domáceho Poľska s Grékmi, pričom už v tomto stretnutí pôjde obom tímom o veľa. Poľský tím bude mať síce výhodu domáceho prostredia a určite bude podporovaný veľkým množstvom fanúšikov na novom Národnom štadióne vo Varšave, ale na druhej strane patrí medzi najnižšie nasadené tímy na šampionáte a preto bude pod tlakom.

Okrem Poliakov a Grékov sú v skupine A aj Rusi a Česi, takže už v tomto prípade bude zisk troch bodov veľmi dôležitý. Favorizovaní sú aj napriek tomu Poliaci.

Sledujte všetky zápasy ME 2012 vo futbale na internete zdarma !
EURO 2012 LIVE STREAM ŽIVÉ VYSIELANIE ONLINE

V druhom zápase sa stretnú spomínaní Rusi s Čechmi, svoj duel odohrajú na Mestskom štadióne vo Vroclave. Rozhodca Howard Webb bude dohliadať na hru oboch súperov, v tomto prípade sú favoritom Rusi, hoci ani v tomto prípade to nie je až tak jednoznačné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*