Kto vyhrá bitku o kráľa Prahy? Sledujte online české derby odvekých rivalov!

Najvyhecovanejší zápas jari v Česku je tu! Súboj o kráľa Prahy sa odohrá v nedeľu od 17:30 vo vršovickom Edene a vy môžete priamy prenos sledovať zadarmo a bez oneskorenia na TV Tipsport!

Nezáleží na tom, či jeden hrá o titul a druhý o zostup. Derby nepozná favorita! V nedeľu nás v Edene čaká už 287. bitka pražských S. Tentokrát ide do zápasu ako jednoznačný favorit domáca Slavia, ktorá bojuje s Plzňou o titul. V kurze 1,97: 1 jej verí 88% tipérov.

Aj tentoraz je len jedno jediné miesto, kde si môžete staviť a zároveň sledovať všetky ligové zápasy bez akéhokoľvek oneskorenia. Je to práve TV Tipsport, kde sú priame prenosy všetkých zápasov pre stávkara zadarmo! Stavte si a užívajte si špičkový futbal v skutočnom priamom prenose. Vďaka TV Tipsport vám neunikne jediná akcia!

Sledujte šláger na TV Tipsport!

Najväčšia komunita tipérov ponúka svojim členom zaujímavé možnosti ako písanie analýz, Tiket arénu, sledovanie živých prenosov na TV Tipsport, populárne súťaže a množstvo ďalších atraktívnych príležitostí. Zapojte sa aj vy, získajte skvelé výhody a vstupný bonus 2 000 EUR!