Liga Majstrov: Juventus – Chelsea (LiVE)

UEFA Champions League - Liga majstrov program a vysledky

Taliansky futbalový klub Juventus Turín chce dnes nad Chelsea vyhrať, potvrdil to asistent trénera Angelo Alessio.

Obhajcovia titulu Ligy majstrov z Londýna ešte stále nemajú istotu, že dokážu postúpiť do ďalšej fázy prestížnej klubovej súťaže. LiVE

Zverenci Roberta Di Mattea sú v skupine E na druhom mieste, pričom na konte majú sedem bodov tak ako líder Šachťor Doneck, na druhej strane majú ale iba jednobodový náskok na ich dnešného súpera Juventus Turín.

V hre o postup sú teda stále tri kluby, pričom do vyraďovacej časti turnaja môže ísť iba dvojica tímov. Je teda jasné, že zajtrajšie duely budú bojmi o postup a Juventus Turín sa nemieni dopredu vzdávať, v jeho prospech hovoria zlé alebo priemerné výsledky Londýnčanov v domácej Barclays Premier League.

Sledujte ONLINE PRENOS >> Juventus Turín – Chelsea FC

Asistent trénera Juventusu Turín Angelo Alessio dnes povedie taliansky tím, pretože hlavný kormidelník Antonio Conte si odpykáva trest, pričom si je vedomý, že jeho zverenci potrebujú v posledných dvoch skupinových dueloch získať na postup aspoň štyri body.

Práve preto vyhlásil, že dnes bude jeho klub bojovať do posledných síl, pretože pôjde o dôležitý zápas:

Vieme, že dnes budeme hrať hop alebo trop. Ak nám dnešok nevyjde, náš postup je otázny a bude závisieť o iných klubov. Na trávnik nastúpime s obrovskou túžbou vyhrať, rešpektujeme svojich protivníkov, ale nebojíme sa ich.

Stavte si na dnešný zápas Juventusu Turín s Chelseou Londýn. Kurz na výhru Turína je 1,75, remíza má kurz 3,80 a prípadné víťazstvo Chelsea bude ohodnotené kurzom 4,50.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*