LM: Manchester City – Ajax Amsterdam

Liga Majstrov program

Tréner futbalového klubu Ajax Amsterdam Frank de Boer vyhlásil, že v Manchestri chce so svojím tímom vyhrať.

Manchester City dnes v rámci skupinovej fázy Ligy majstrov nastúpi v osudovom zápase proti skúsenému Ajaxu Amsterdam.

Citizens v skupine D doteraz veľa vody nenamútili, v prvých troch zápasoch vybojovali iba jediný bod a ich šanca na postup je už teraz veľmi mizivá. Ak si však chcú udržať aspoň teoretickú možnosť účasti v ďalšej ligovej fáze, musia všetky tri zostávajúce zápasy vyhrať a to platí aj pre ten dnešný.

Stavte si na dnešný duel Manchestru City s Ajaxom Amsterdam. Kurz na výhru Citizens je 1,40, remíza má kurz 5,00 a prípadné víťazstvo Ajaxu bude ohodnotené kurzom 7,00.

Ajax má na konte o jeden bod viac, podobne ako jeho dnešný súper v dvoch prípadoch prehral, svoje jediné víťazstvo a teda aj tri body získal práve v stretnutí s Manchestrom City na svojom vlastnom trávniku.

Dnes teda oba kluby čaká odveta a tréner Ajaxu Frank de Boer vyhlásil, že do Manchestru necestuje s cieľom poddať sa, ale vyhrať:

„Do zápasu ideme s cieľom získať čo najlepší výsledok, hoci je jasné, že jeden z klubov dnes stratí nejaké body. Chceme byť v Lige majstrov aj po zimnej prestávke, to však platí aj pre ostatné tímy v skupine a každý z nich by veľmi rád získal v nasledujúcich troch zápasoch plný počet bodov. Nebudeme dnes zbytočne riskovať, ale na druhej strane neplánujeme iba vyčkávať v obrane.“

Sledujte ONLINE PRENOS >> Manchester City – Ajax Amsterdam

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*