Liga Majstrov: Preview 1.kola Play-off

Liga Majstrov UEFA program a výsledky

Souboj o velmistra Ligy mistrů Betclic ambasadorů je zpět! Play-off nejprestižnější klubové soutěže je tady a naši ambasadoři Karel Poborský, Ľubo Moravčík, Ruud Gullit a Marcel Desailly jdou do boje se svými tipy.

Které ze čtyř hvězd věříte Vy?  VSAĎTE SI >>

Z každého týdne vyberou vždy podle sebe 2 utkání a vsadí si na ně 20 €, když všem byla do peněženky vložena částka 180 €. Ten, který bude mít po finále nejvíce ve své peněžence, se stane Velmistrem ambasadorů.

Karel Poborský

Lyon – Apoel Nikósie   (Tip: 1 kurz: 1,45) Live Sázky >

Zenit Petrohrad – Benfica  (Tip: 1  kurz: 2,25) Sázka bez rizika prohry >

“V prvním hracím týdnu mám dva tipy. První je pro mě jasný a to je vítězství domácího Lyonu proti Apoelu Nikósie. Nebudu to ani déle rozebírat, je to pro mě jasná “jednička”. Druhé utkání dávám nečekaně proti “mé” Benfice. Hraje na hřišti Petrohradu a osobně si myslím, že tam pro Portugalce bude velká zima, se kterou se nevyrovnají,“ dodává Karel Poborský.

Ľubo Moravčík

Bayer Leverkusen – Barcelona (Tip: 2 kurz: 1,45) Live Sázky >

AC Milan – Arsenal (Tip: 1 kurz: 2,00) Sázka bez rizika prohry >

“Barcelona je pro mě stale favorit, I když v lize tápe. Vyhraje již v Leverkusenu a rozhodne tento duel již v prvním utkání. Vrátili se zranění hráči a stroj se opět rozjede. AC Milan doma přetlačí Arsenal. Nečekám debakl, ale těsnou výhru italského klubu. Celá série bude velmi vyrovnaná, ale přesto v prvním utkání věřím AC. “

Ruud Gullit

Bayer Leverkusen – Barcelona (Tip: 2 kurz: 1,45) Live Sázky >

AC Milan – Arsenal (Tip: 1 kurz: 2,00) Sázka bez rizika prohry >

“I když mají Katalánci problem držet s Realem Madrid krok v lize, jsou pro mě v Lize mistrů stale velkým favoritem. Leverkusen nemá na této úrovni zkušenosti a proto věřím, že Barcelona nebude nechávat nic na odvetu a zvítězí už v Německu. Arsenal je tuto sezónu opět těžko čitelný a jejich neúplná obrana dostane pořádný zápřah na San Siru. Italové si povezou do Londýna výhru.”

Marcel Desailly

AC Milan – Arsenal (Tip: 1 kurz: 2,00) Sázka bez rizika prohry >

Zenit Petrohrad – Benfica (Tip: 0 kurz: 3,25) Sázka bez rizika prohry >

“AC Milan je na San Siru vždy silným týmem. Navíc je posílila víkendová výhra v Udine. Arsenal je letos nevyzpytatelný, ale síla a zkušenost milánských je větší. Benfica je letos velmi silná a v duelu se Zenitem je favoritem. Remíza v prvním utkání bude dobrým základem k postupu.”


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*