Veľkolepé finále Ligy majstrov plné hviezd je tu: Real vs. Juventus!

Najsledovanejšia klubová futbalová súťaž prišla do samého záveru, ktorý obstarajú dve špičkové európske mužstvá. Real Madrid bude súperom Juventusu Turín vo finále futbalovej Ligy majstrov 2016/2017, ktoré sa uskutoční 3. júna vo waleskom Cardiffe.

Bude sa po roku tešiť opäť z výhry Ronaldo a spol. alebo zajasajú zverenci trénera Massimiliana Allegriho? Tipnite si na celkového šampióna Ligy majstrov a využite priebeh stretnutia v LIVE stávkach!

Biely balet sa môže stať prvým tímom v novodobej histórii, ktorému sa podarí obhájiť prestížny triumf. Zvládne to? „Pre mňa je favoritom taliansky celok, lebo v sezóne podáva vyrovnané výkony, ku ktorým prispieva celá zostava. Vďaka Buffonovi či najskúsenejšej a najzohranejšej obrane Európy, je mu veľmi ťažké dať gól. Keď k tomu pripočítame perfektne fungujúcu zálohu a smrteľný útok, potom sa nám rysuje víťaz,“ rozhodol o držiteľovi trofeje v kurze 2,94 tominos123. Na koho strane stojíte?

Najlepšiu ponuku kurzov na finále nájdete TU!

Juventusu Turín – Real Madrid (sobota 3. 6. 2017 od 20:45)

Nahliadnite aj vy do tajov najväčšej tipérskej komunity a využite veľké množstvo výhod plynúcich z členstva. Vyskúšajte napríklad populárnu Tiket arénu, ktorá je plná výberov skúsených stratégov. Ešte nie ste v Tipsporte? Zaregistrujte sa a okamžite získate vstupný bonus až 999 EUR!

Stavte si na svojho favorita s bonusom 999 EUR »