Megašláger El Clásico je tu! Sledujte ho naživo na TV Tipsport a získajte bonus až 2 000 EUR!

Sleduj El Clasico na TV Tipsport zadarmo

Šláger šlágrov je opäť tu! Messi vs. Ronaldo? Kto ovládne najbližšie El Clásico? Nenechajte si ujsť tento atraktívny duel a sledujte ho naživo na TV Tipsport.

Pre milióny fanúšikov bude Nou Camp v sobotu o 20:30 futbalovým ringom, v ktorom sa stretnú ťažké váhy FC Barcelona a Real Madrid.

Keď sa hovorí o výnimočnom futbalovom zápolení medzi týmito klubmi, nejde len o frázu. FC Barcelona predstavuje pre Kataláncov viac ako klub, symbol nezávislosti. Real Madrid je kráľovská inštitúcia reprezentujúca španielsku monarchiu. Posledné desaťročie prinieslo skutočne impozantnú dominanciu Barcelony, o ktorej sa hovorí ako o klube 21. storočia. Pre najúspešnejší európsky a španielsky celok Real Madrid je toto dostatočný dôvod vydať v El Clásicu zo seba všetko. V minulosti hráčske a v súčasnosti trénerské osobnosti Zidane a Enrique majú taktiež o motiváciu postarané. A v neposlednom rade dva najvýraznejšie symboly futbalu Messi a Ronaldo sú tí najpovolanejší pre magický večer. Večer, ktorý vám naživo prináša TV Tipsport!

Zaregistrujte sa TU v Tipsporte a sledujte hneď v priamom prenose atraktívny a napínavý súboj FC Barcelona – Real Madrid. V Tipsporte môžete navyše získať vstupný bonus až 2 000 EUR!

Zápas bude na Slovensku a v Česku vysielať Digi Sport 3, ktorý však pre každého diváka nie je dostupný. TV Dajto má až právo druhého výberu a tak ponúka zápas Atlética Madrid proti Realu Betis Sevilla.

Skvelé riešenie ponúka stávková kancelária Tipsport, ktorá bude vysielať vo svojej internetovej TV prestížne El Clásico úplne zadarmo. Stačí sa zaregistrovať na ich stránke.

Okrem PC môžete zápas sledovať napríklad aj na cestách pomocou svojho mobilu. K takémuto riešeniu majú pripravenú prehľadnú mobilnú aplikáciu.

Okrem spomínaného zápasu Barcelony s Realom v ich internetovej TV môžete sledovať všetky ostatné zápasy z každého kola španielskej ligy.

Taktiež je k dispozícii kompletná Seria A so zápasmi Hamšíka, či Kucku. Nechýba ani Bundesliga, Ligue 1 alebo aj česká Synot Liga.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia Hokejka, kde nájdete prenosy z NHL, KHL a ďalších.

Všetko je to úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je minimálne raz do mesiace natipovať v hodnote 2€, čo je podľa nás úplne smiešna sumu v porovnaní s prenosmi, ktoré ponúkajú.

Po registrácii budete mať najskôr dostupnú túto TV na 7 dní aj bez spomínaného natipovania. Je to tak skvelá možnosť ako si službu otestovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*