Návrat Kráľa – Thierry Henry!

Thierry Henry

Thierry Henry sa postaral o veľkolepý návrat do Arsenalu a svojim gólom pomohol Arsenalu k víťazstvu nad Leedsom a postup do ďalšieho kola FA Cupu.

Bolo to ako za starých dobrých čias, keď naskočil z lavičky a dokázal rozhodovať zápasy. Bol už 227-mi zápis tejto niekdajšej hviezde kanonierov.

Henry:Je to neuveriteľné. Neveril som, že ešte niekedy nastúpim za Arsenal a rozhodnem zápas. Milujem tento klub a chcem mu pomôcť. Bol to úžasný pocit, keď som dal gól a dúfam že nebude posledný. Pred 15-timi dňami, som sa vrátil z dovolenky v Mexiku a nepredstavoval som si, že budem hrdina. Vždy si budem pamätať túto noc.

Henry je v Arsenale na dvojmesačnom hotovaní do konca februára z New York Red Bull a po strelení gólu sa hnal užiť si radostnú chvíľu s trénerom Arsenom Wengerom.

Bol to návrat ako zo sna a príbeh, ktorý sa hovorí deťom o futbale. V tomto príbehu už raz legenda bol a teraz len k nemu pripísal ďalšiu kapitolu. Je to špeciálny hráč, veľmi motivovaný, sústredený a o tomto šampióni sú. Je veľmi hrdý a nechcel pri svojom návrate sklamať ľudí.“ dodal Arsene Wenger na Henryho návrat.

Arsenal Londýn – Leeds United 1:0 (0:0)

Gól: 78. Henry (v 68. minúte striedal Marouana Chamakhu)

Vladimír Hatala

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*