Anglický ligový pohár: Leeds United – Chelsea (ONLINE)

Capital One Cup

Chelsea Londýn by chcela po početných neúspechoch za posledný mesiac získať aspoň triumf v anglickom Ligovom pohári.

Londýnska Chelsea má za sebou niekoľko veľmi neúspešných týždňov, ktoré znamenali koniec pôsobenia v niekoľkých významných súťažiach.

V Lige majstrov sa stala vôbec prvým klubom, ktorý ako držiteľ cennej trofeje nepostúpil zo základnej skupiny, v nedávnych majstrovstvách sveta klubov vo finále po zlom výkone prehrala s brazílskym Corinthians a v domácej Barclays Premier League je po šestnástich kolách na treťom mieste, so stratou trinástich bodov na lídra Manchester United.

Londýnčania si aj napriek tomu brúsia zuby na anglický Ligový pohár, ktorý pre nich pokračuje už dnes vo štvrťfinále s náročným súperom Leeds United. Na ťažký zápas sa pripravuje aj hráč Chelsea Juan Mata, ktorý očakáva ťažkosti:

Sme sklamaní z našich predchádzajúcich výsledkov a dnes by sme chceli práve preto vyhrať. Sme si vedomí, že to nebude ľahký zápas, ale musíme spraviť všetko pre to, aby sme postúpili, chceme získať čo najviac trofejí, sme veľký klub a musíme si napraviť reputáciu. Ligový pohár je naším cieľom.“

Chelsea dnes nastúpi proti Leeds bez Ramiresa, Johna Obi Mikela a Garyho Cahilla, ktorí si odpykávajú svoje tresty.

Zápas môžete sledovať od 20:45 online naživo na LIVESTREAMING.CZ >>

Stavte si na dnešný zápas Chelsea Londýn v Ligovom pohári s Leeds United. Kurz na výhru Leeds je 4.50, remíza má kurz 4.00 a prípadné víťazstvo Chelsea bude ohodnotené kurzom 1.72.

Nezabudnite, že ak zápas skončí 0-0, bet365 Vám vráti vklad zo všetkých predzápasových stávok na Presné skóre, Polčas/Konečný výsledok alebo Scorecast s fantastickou ponukou 0-0 peniaze späť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*