LM: Chelsea Londýn verzus FC Liverpool!

Premier League program, výsledky a online prenosy

Tím trénera Di Mattea získal v stredu dôležité body v Lige majstrov a teraz sa sústredí na dôležitý ligový zápas proti FC Liverpool s našim Martinom Škrteľom.

„The Blues“ stratili v poslednom ligovom domácom zápase tri body v priamom súboji s Manchestrom United. Nasledovala nečakaná remíza vonku, podarí sa opäť návrat do víťazného rytmu?

Liverpool čelí viacerým problémom a ťažkostiam, „The Reds“ cestovali cez týždeň do Moskvy bez viacerých opôr ako kapitán Gerrard alebo strelec Luis Suaréz. Hovorí to jasne o tom, kde sú priority FC Liverpool, na Stamford Bridge to však bude ťažká úloha.

David Luiz aj John Terry sú už obaja k dispozícii a pre najlepšieho kanoniera Liverpoolu Suaréza budú určite vážnou prekážkou na ceste k Čechovi. Fernando Torres nastúpi proti svojmu bývalému tímu, kde je teraz streleckým lídrom Luis Suaréz, kto sa presadí? Udrží obrana s Martinom Škrteľom na uzde Hazarda a Torresa?

Kto bude strieľať góly v tomto horúcom zápase?

Liverpool nemá žiadne nové absencie a bude veriť, že sa mu podarí udržať fantastickú sériu štyroch víťazstiev proti Chelsea v lige v rade. Pre Chelsea je hlavnou výzvou udržanie defenzívy, práve v tejto veci by mali zohrať dôležitú úlohu návraty Terryho a Luiza. Chelsea neudržali čistý štít už päť zápasov v rade!

Vsadíte si na Chelsea, že zlomí obe tieto série

Predpokladané zostavy:

Chelsea: Čech – Ivanovič, Cahill, Luiz, Cole – Mikel, Ramirez – Oscar, Mata, Hazard – Torres.
Liverpool: Jones – Wisdom, Agger, Škrteľ, Enrique – Gerrard, Allen, Sahin – Sterling, Suaréz, Suso.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*