Premier League: Manchester City vs Manchester United

Premier League program, výsledky a online prenosy

Tréner Manchestru United Sir Alex Ferguson povedal svojim fanúšikom, aby si počas nedeľného zápasu na štadióne City „držali klobúky“.

United v nedeľnom zápase Premier League cestujú k svojim mestským rivalom Manchestru City. Teraz si môžete staviť, ktorý tím si uchmatne 3 body.

Teraz si stavte na najbližší zápas Manchestru City v domácej Premier League so Manchestrom United. Kurz na výhru Manchestru City je 2.25, remíza má kurz 3.40 a prípadné víťazstvo United bude ohodnotené kurzom 3.20.

Tím Manchester City by rád napravil zlý dojem z európskeho vypadnutia. Tím nedokázal ani raz vyhrať a tak vypadáva nie len z Ligy majstrov, ale aj z pohára Európskej ligy UEFA.

Tréner Manchestru City by bol rád, aby sa v nedeľu na Etihad Stadium radovali nie len jeho zverenci, ale aj fanúšikovia tímu, veď bude hrať minuloročný majster s tohtoročným obhajcom ligového titulu.

Ferguson tento zápas okomentoval: „Je to veľká hra. Aspoň na papieri to tak vyzerá. Podľa mňa sa budú hrať dva najlepšie tímy anglickej ligy.

Ak sa pozrieme na tabuľku, tak zistíme, že medzi našimi dvoma tímami nie je veľký odstup. Musíme pristupovať k tomu tak, že tím City je posledný ligový šampión. Roberto určite chce vyhrať a zaistiť si u vedenia podporu. Myslím, že to bude zápas na ktorý sa len tak skoro nezabudne.

V posledných 6 vzájomných zápasoch si zatiaľ rozdelili body spravodlivo. 3 výhry šli na triko United a 3 na konto City. Teraz sa uvidí, na ktorú stránku sa prevalí táto štatistika.

Zápas môžete sledovať od 14:30 online v živom prenose na LIVESTREAMING.CZ!


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*