Premier League: Preview 12.kola

Premier League logo
Norwich City vs Arsenal

Norwich sa drží v strede tabuľky čo je určite prekvapenie a na Arsenal stráca 6 bodov. Arsenal sa vďaka skvelej forme Van Persiho šplhá stále hore. Norwichu ušiel bod o jeden gól s Villou a Arsenal dá sa povedať rozbil WBA.
Tip? Arsenal vyhrá. Využite stávku bez rizika a stavte si na Betclic.
Predošlé kolo: Aston Villa 3-2 Norwich City, Arsenal 3-0 West Bromwich Albion


Everton vs Wolverhampton Wanderers

Súčasná forma Evertonu napovedá, že to bude vyrovnaný zápas. Evertonu sa vracia Phil Jagielka a určite to bude veľká vzpruha pre tím. Bodovo je na tom lepšie Wanderers, ale Everton má zápas k dobru.
Tip? Remíza. Využite stávku bez rizika a stavte si na Betclic.
Predošlé kolo: Newcastle United 2-1 Everton, Wolverhampton Wanderers 3-1 Wigan Athletic


Manchester City vs Newcastle United

Tento zápas je jeden z dvoch šlágrov tohto kola. Zápas Neporaziteľných tímov. Ani jeden tím zatiaľ neokúsil chuť prehry. City ma úžasnú formu a naďalej vedie ligu, avšak Straky hrajú veľmi zaujímavý futbal a zaslúžené okupujú tretiu priečku. Výkon im nepohorší ani plánovaná zmena mena štadiónu z St. James Parku, na Sports Direct Arena.
Tip? Remíza. Využite stávku bez rizika a stavte si na Betclic.
Predošlé kolo: QPR 2-3 Manchester City, Newcastle United 2-1 Everton


Stoke
City v QPR

Bude to súboj tabuľkových susedov. Stoke vysoko prehralo v Boltone, na rozdiel od QPR ktoré statočne bojovalo s lídrom ligy a podľahlo City o gól . Anton Ferdinand dostal anonymný list, v ktorom sa mu vyhrážajú smrťou. Je známe že tento dopis je o kauze medzi Ferdinandom a Terrym, ktorého obviňujú z rasistickej urážky na Ferdinanda.
Tip? QPR porazí Stoke. Využite stávku bez rizika a stavte si na Betclic.
Predošlé kolo: Bolton Wanderers 5-0 Stoke City, QPR 2-3 Manchester City


Sunderland vs Fulham

Sunderland by si svojou bojovnosťou na Old Trafforde zaslúžil možno aj remízu, ale bodovo sú oba tímy na tom rovnako. Fulham si v derby s Tottenhamom odváža prehru a uvažuje v januári o posilnenie kádra. Kto bude mat navrch v tomto zápase je veľmi ťažko tipovať.
Tip? Remíza. Využite stávku bez rizika a stavte si na Betclic.
Predošlé kolo: Manchester United 1-0 Sunderland, Fulham 1-3 Tottenham Hotspur


West Bromwich Albion vs Bolton Wanderers

Bolton vyhral vysoko nad Stoke a snáď sa zmráka na lepšie výsledky. WBA  nemalo žiadnu šancu dosiahnuť čo i len bod na Emirates Stadium, kde podľahlo Arsenalu.  WBA je na tom bodovo lepšie o dva body pred Boltonom, ale tento zápas môže zmeniť ich postavenie v doterajšom postavení.
Tip? Bolton vyhrá nad WBA. Využite stávku bez rizika a stavte si na Betclic.
Predošlé kolo: Arsenal 3-0 West Bromwich Albion, Bolton Wanderers 5-0 Stoke City


Wigan Athletic vs Blackburn Rovers

Wigan s Blackburnom nezískali v poslednom zápase ani bod a stále susedia na dne tabuľky. Uvidíme komu sa podarí uhrať lepší výsledok, ale vyzerá to že ani jeden neprekvapí. Nevýhoda bude na strane Blackburnu, ktorému sa zranil kapitán Samba.
Tip? Remíza. Využite stávku bez rizika a stavte si na Betclic.
Predošlé kolo: Wolverhampton Wanderers 3-1 Wigan Athletic, Blackburn Rovers 0-1 Chelsea


Swansea City vs Manchester United

Devils sa potrápili doma so Sunderlandom, ale dokázali streliť jeden gól ktorý im zabezpečil tri body. City prekvapilo Liverpool a uhralo bezgólovú remízu, čo bolo urcite potesilo fanusikov Swansea. Manu sa nedá zaskočiť a vyhrá.
Tip? Manchester vyhrá. Využite stávku bez rizika a stavte si na Betclic.
Predošlé kolo: Liverpool 0-0 Swansea City, Manchester United 1-0 Sunderland


Chelsea vs Liverpool

Chelsea vybojovala v Blackburne cenne tri body a drží si štvrtú priečku v tabuľke. Aj keď Chelsea fans očakávali lepší výsledok, tri body sú tri body. Naopak, sklamanie zavládlo v Liverpoole, kde domáci nedokázali vyhrať a tak sa nemôžu uspokojiť s bodom so Swansea. Do zostavy Reds sa vracia Jamie Carragher, ale problémy ma Luis Suarez, ktorý bol obvinený z rasizmu.
Tip? Ak Chelsea zahrá svoju hru, na Liverpool by to malo stačiť. Chelsea. Využite stávku bez rizika a stavte si na Betclic.
Predošlé kolo: Blackburn Rovers 0-1 Chelsea, Liverpool 0-0 Swansea City


Tottenham Hotspur vs Aston Villa

Obidva tímy vyhrali predošlé kolo a uchmatli tri body súperom.  Tottenham zvládol derby a Villa sa doma potrápila s Norwichom. Na lavičke Spurs bude možno naďalej chýbať tréner Harry Redknapp, ktorý je po operácii srdca, ale Aston Villu by mohli poraziť.
Tip? Spurs vyhrajú 2:0. Využite stávku bez rizika a stavte si na Betclic.
Predošlé kolo: Fulham 1-3 Tottenham Hotspur, Aston Villa 3-2 Norwich City

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*