Premier League: Preview 21.kola

Premier League logo

LONDÝN: Tento víkend sa opäť začne po pohárových zápasoch, domáca súťaž Premier League. Zatiaľ sa v tomto prestupovom období nič zvláštne neudialo, ale ako to poznáme z minulosti, tímy nás dokážu prekvapiť o pat minút dvanásť. Dokážu  sa TottenhamMan Utd bodovo dotiahnuť na City, ktoré hrajú o poslednú trofej a tou je pravé domáca súťaž.

Na koho sa oplatí pozerať? Určite je tu viacej adeptov, ale asi najviac nás bude zaujímať, ako sa bude dariť novému trénerovi  QPR Markovi Hughesovi. Ďalšou skvelou správou je, že do ligy sa vracia formou hosťovania z americkej ligy Robbie Keane, ktorý prišiel na pomoc Aston Ville.

Kto môže toto kolo prekvapiť? Prekvapiť určite môže dobre hrajúci Sunderland , ktorý sa predstaví na Stamford Bridge. Pod írskym trénerom sa im celkom darí a ukázalo sa, že vedie siahlo po dobrej voľbe v podobe Martina O’Neila.

Ktorý tím môže herne vybuchnúť? Obavy sú určite u fanúšikov Chelsea, pretože Stamford Bridge už nie je tou nedobytnou pevnosťou ako tomu bolo pred pár rokmi. Ďalší tím ktorý môže odísť bez bodu je Arsenal, ktorý hrá vo Swansea. Tam sa body nerozdávajú zadarmo a domácim  sa na vlastnom trávniku celkom dobre darí.

Kompletný rozpis zápasov 21.kola Premier League

[table id=7 /]

Vladimír Hatala

 

 

 


[poll id=“3″]


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*