Premier League: Preview 25.kola

Premier League program, výsledky a online prenosy

LONDÝN:  Tento víkend sa opäť odohrá najlepšia liga na svete a my prostredníctvom portálu sportvysledky Vám ďalšie kolo v skratke predstavíme. Tento víkend nás čakajú ozaj zaujímavé zápasy.

Stavte si na zápasy Premier League bez rizika prehry: VOĽNÁ STÁVKA.

Začne sa ozaj z hurta, pretože všetko začne predčasným šlágrom kola. Man Utd versus Liverpool.  Stavte si na víťaza šlagra kola : LIVE stávky

Na koho sa oplatí pozerať?
Už spomínaný zápas medzi Devils a Reds napovedajú, že sobota bude čo sa týka futbalu pastva pre oči. Odveká rivalita nám predstaví futbalové divadlo a bude sa na čo pozerať. Ďalším lákadlo je Sunderland, ktorý pod novým trénerom začal novú etapu v Premier League. Cats privítajú doma Van Persieho a jeho spoluhráčov z Arsenalu. V tento deň sa odohrá ešte jeden zaujímavý zápas, medzi NewcastlomTottenhamom. Newcastle sa snaží dostať do prvej štvorky a Spurs sa honia za Man Utd a Man City. Veľmi zaujala nová útočná dvojica Newcastlu, uvidí sa či si poradia s obranou Spurs.

Kto môže herne ‘‘vybuchnúť“?
Martin O’Neill asi dobre pripraví svojich zverencov na Arsenal a tak je možné, že sa nebude opakovať gólová smršť z Emirates Stadium. Sunderland sa postupne trápil, ale  ťah s novým trénerom začína napĺňať podstatu k lepším výsledkom. Sunderland môže zaskočiť a poraziť Arsenal.

Kto môže prekvapiť?
Prekvapenie na úkor Arsenalu od Sunderlandu už spomínané bolo, ale ďalším kto môže prekvapiť je Stoke, ktorý cestuje na Craven Cottage, kde sa postaví proti domácemu Fulhamu. Tomu sa až tak nedarí a Stoke si predsa počína lepšie herne, alebo aj postavení v tabuľke Premier League.

Nezabudnite, že pre všetky zápasy Premier League platí jedinečná STÁVKA BEZ RIZIKA PREHRY od Betclic, kde môžete tipovať bez finančného rizika.  Prezrite si všetky aktuálne stávky na Betclic.

Kompletný rozpis zápasov 25.kola Barclays Premier League
SOBOTA: 11.2.2012 NEDEĽA: 12.2.2012
13:45 (seč) Man Utd vs Liverpool 14:30 (seč) Wolves vs West Brom
16:00 (seč) Blackburn vs QPR 17:00 (seč) Aston Villa vs Man City
16:00 (seč) Everton vs Chelsea
16:00 (seč) Fulham vs Stoke
16:00 (seč) Sunderland vs Arsenal
16:00 (seč) Swansea vs Norwich
18:30 (seč) Tottenham vs Newcastle

Autor ćlánku: Vlado Hatala

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*