Ronaldo: Proti Čechom je to 50 na 50

EURO 2012 - RONALDO

Cristiano Ronaldo venoval svoje 2 góly, ktoré padli pri výhre Portugalska nad Holandskom na Euro 2012 svojmu synovi.

Ten sa rovnako ako jeho otec volá Cristiano a práve koncom minulého týždňa oslávil svoje druhé narodeniny. Portugalský kapitán dokázal v zápase vymazať manko po góle Holanďana Rafaela van der Vaarta a 16 minút pred koncom zápasu strelil svoj víťazný gól.

Náš tím hral výborne. Zaslúžili sme si takýto stav v rozhodujúcom zápase. Verili sme v úspech až do konca a všetci spoluhráči si zaslúžia gratuláciu,“ prehlásil Ronaldo.

Ronaldo bol jedným z portugalských hráčov, ktorý venoval svoj čas aj zahraničným novinárom. Spoluhráči sa rozhodli protestovať, po kritike novinárov na výkony Ronalda a ignorujú žiadosti novinárov o poskytnutie rozhovorov.

Ronaldo v posledných dňoch čelil kritike, že v reprezentácií nedokáže zopakovať formu z úradujúceho tímu španielskej La Ligy Real Madridu.

Na štadióne Metalistu Charkov dokázal opak a stal sa ústrednou postavou zápasu. Okrem 2 gólov trafil 2-krát týč a na viac v druhom polčase vytvoril príležitosti Fabiovi Coentra a Ninimu. Ronaldo sa dostal do streleckej pohody a pre českú reprezentáciu bude v štvrťfinálovom zápase veľkým nebezpečím.

Sám Ronaldo o nastávajúcom zápase prehlásil: „Našim záparom sa bolo prebojovať do ďalšej fáze turnaja. To sa podarilo a teraz s môže stať čokoľvek. Čaká nás veľmi náročný zápas proti českému výberu. Súpera rešpektujeme a šance na postup vidím 50 na 50.“

Teraz si môžete staviť na štvrťfinálový zápas Česka s Portugalskom. Kurz na postup Portugalska je 1,33 a na postup Česka je kurz 3,40.

Sledujte zápas ČESKO – PORTUGALSKO v priamom prenose na internete!

EURO 2012 : Cristiano Ronaldo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*