Rosický stále netrénuje

EURO 2012 Rosicky

Česká futbalová reprezentácie a s ňou aj fanúšikovia netrpezlivo čakajú na to, ako sa vyvinie zranenie dvoch opôr národného tímu. Petr Čech a Tomáš Rosický stále nemajú štart istý.

Reprezentáciu našich západných susedov v sobotu čaká posledný zápas základnej skupiny A proti tímu doma hrajúcich Poliakov.

Tento zápas rozhodne o ďalšom osude mužstiev skupiny A na európskom šampionáte.

Sledujte zápasy UEFA EURO 2012 online zdarma !
ME 2012 LIVE STREAM ŽIVÉ VYSIELANIE ONLINE

Na dnešnom tréningu sa však objavil Petr Čech, ktorý mal po zápase s Gréckom problémy s pravým ramenom. Avšak smutnejšia správa je, že Rosický zatiaľ ostal len v útrobách štadiónu.

Český kapitán má problémy s achilovkou a stále sa nevie, či tvorca hry národného výberu vôbec ešte nastúpi na Euro 2012.

Cíti sa lepšie ako včera, ale asi musím korigovať svoj odhad, že na 85 percent v sobotu proti Poliakom nastúpi. Stále však ostávam optimista,“ prehlásil reprezentačný lekár Petr Krejčí k zraneniu Tomáša Rosického.

31-ročný záložník si v utorkovom stretnutí proti Grécku poranil achilovku. Vyšetrenie vo vojenskej nemocnici poškodenie šľachy vylúčilo. Kapitán českého výberu však i tak okolo päty pri chôdzi cíti bolesť.

Nie veľmi optimistickú správu povedal druhý reprezentačný lekár. „Pravdepodobnejšie je, že nastúpi Čech ako Rosický,“ dodal ďalší reprezentačný lekár Petr Novák.

EURO 2012 partnerky českých futbalistov

Manželky futbalistov Česka sa fotili pred EURO 2012. Petra Hrůzková, priateľka Františka Rajtorala, Michaela Kratochvílová, partnerka Davida Limberského a Nikol Novotná, priateľka obrancu Michala Kadleca

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*