Šláger v La Lige: Barca sa predstaví v Madride!

V priamom súboji o špicu Primera División si to Katalánci rozdajú s Atléticom Madrid!

V prebiehajúcej sezóne sa tieto tímy spolu stretli už trikrát. V lige sa na Camp Nou body delili a v Copa del Rey sa po dvojzápase z postupu tešili zverenci trénera Enriqueho. Čo očakávať od prestížneho duelu tentokrát?

Nenechajte si ho ujsť v priamom prenose na TV Tipsport!

Barca má pred aktuálnym súperom v tabuľke náskok šiestich bodov. S akou taktikou vyrukuje proti tradičnému rivalovi? Rozdiel v hre oboch celkov bádať z celkového skóre. Defenzívy sú na tom podobne, no Griezmann a spol. strelili až o dvadsať gólov menej! Rozhodne v tomto stretnutí lepšia gólová produktivita katalánskeho veľkoklubu? Presadí sa trio MSN? Atlético sa zase môže oprieť o domáce prostredie na Vicente Calderón. Vo všetkých troch tohtosezónnych stretnutiach sa zakaždým presadili obaja. Zopakuje sa to pri kurze 1,68?

Atlético Madrid – FC Barcelona (nedeľa 25. 2. 2017 od 16:15)

Chceli by ste sa inšpirovať tiketmi skúsených stratégov? Navštívte Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať množstvom tiketov od skúsených borcov.

Najväčšia komunita tipérov ponúka svojim členom zaujímavé možnosti ako písanie Analýz, sledovanie živých prenosov na TV Tipsport, skvelé súťaže a množstvo ďalších atraktívnych príležitostí. Zapojte sa aj vy, získajte skvelé výhody a bonus 2 000 EUR!

Stavte si na svojho favorita s bonusom 2 000 EUR »