Španielsko má titul ME 2012 na dosah

EURO 2012

Futbalista Sergio Ramos povedal, že si je vedomý toho, že Španielsko dnes večer v Kyjeve bude robiť históriu. Myslí si, že fanúšikovia, majú byť na čo hrdí a to nezávisle od výsledku.

Mužstvo Vicente del Bosque dnes večer môže byť prvou krajinou, ktorej sa vo futbale podarí získať 3 veľké futbalové tituly.

Teraz si môžete staviť na večerný finálový zápas Eura 2012. Kurz na výhru Španielska je 2,10, na remízu v riadnom hracom čase je kurz 3,10 a prípadné víťazstvo Talianska je ocenené kurzom 4,00.

Sledujte finálový zápas ŠPANIELSKO – TALIANSKO v priamom prenose na internete!

Ramos však prekvapujúco tvrdí, že mužstvo nie je pod tlakom a budú vraj spokojní aj keď sa im nepodarí dnes vo finále vyhrať.

Sme si vedomí toho, o čo v nedeľu hráme. Nepotrebujeme, aby nám to niekto iný pripomínal,“ prehlásil obranca.

Čaká nás čosi, čo sa ešte žiadnemu inému reprezentačnému tímu nepodarilo. Vyžadovalo si to však roky práce a odriekania. Nech sa stane čokoľvek, myslím si, že už sme sa zapísali do dejín.

Ešte však nie je koniec a ozdobou na torte je práve výhra titulu na európskom šampionáte,“ prehlásil hráč, ktorý najčastejšie hráva v strede poľa.

Myslím si, že aj keď prehráme, tak už sme dokázali veľa. Fanúšikovia si náš postup vážia a v prípade prehry budeme z trávniku odchádzať zo vztýčenou hlavou.“

Tréner Del Bosque musí rozhodnúť vo finále dá šancu hrať útočníkovi Alvarovi Negredovi. Ten začínal semifinále proti Portugalsku a neskôr na trávnik naskočil aj kanonier Cesc Fabregas. Hráč Barcelony by mal byť dnes večer nasadený ako tromf španielskeho mužstva, ktorý možno rozhodne o osude finálového stretnutia.

Dáme do zápasu všetko a potom nás už bude čakať len parádny oddych. Budeme dovolenkovať a oslavovať s našimi rodinami. Ľudia na nás v Španielsku už netrpezlivo čakajú.

[poll id=“5″]


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*