Taliansko ide do finále ME vo futbale

EURO 2012 live stream

Mario Balotelli zariadil Taliansku nečakanú výhru nad nemeckou mašinériou 2:1.

Taliani si vo Varšave zariadili šokujúce a nečakané víťazstvo 2:1 proti favorizovaným Nemcom. Dvomi parádnymi gólmi v semifinále Balotelli zariadil Nemcom boj o bronzovú medailu.

Toto víťazstvo, ktoré málokto čakal si teraz Taliani zahrajú v nedeľu v Kyjeve s mužstvom Španielska o titul určený pre najlepší tím Európy.

V roku 2006 dokázal Taliansky tím získať zlato a teraz po škandáloch a korupčných aférach v domácej lige sa zdá, že taliansky tím môže opäť dúfať v zisk zlatej medaile.

21-ročný rodák z Palerma, ktorý je v Manchestre City a reprezentácií obklopený škandálmi nečakane poslal Taliansko dvomi gólmi do finále.

Veľmi ambiciózny tím Nemecka, ktorý bol plný hviezd sa teraz lúči s turnajom po semifinále. Efektivita v zakončovaní akcií doniesla Taliansku možnosť hrať finále. Kritizovaný Balotelli dostal príležitosť skórovať v 20 minúte a o 16 minút prekonal brankára Manuela Neuera ešte raz.

Nemecký tlak nebol príliš efektívny a Taliani bránili. Ich tímové pojatie slávilo úspechy. Taliani viedli nebezpečné protiútoky a mali jasné gólové šance.

Jediný gól Nemecka do konca zápasu padol len zásluhou pokutového kopu, po ktorom znižoval na konečných 2:1 pre Taliansko Mesut Ozil.

Teraz si môžete staviť na finálový zápas. Kurz na výhru Španielska je 2,10, na remízu je kurz 3,20 a prípadné víťazstvo Talianska je ocenené kurzom 4,00.

Sledujte finálový zápas ŠPANIELSKO – TALIANSKO v priamom prenose na internete!