Kto bude MVP Tipsport extraligy?

Tiposrt.sk

Slovenská najvyššia hokejová súťaž sa nezadržateľne blíži ku svojmu záveru, v hre už zostávajú iba štyri najúspešnejšie kluby.

Naša akcia Každý šiesty tiket zadarmo však aj naďalej pokračuje a okrem toho je v Tipsport extralige stále v hre aj honor MVP Tipsport extraligy, ktorý je v rukách vás fanúšikov.

Hlasovať o najužitočnejšieho hokejistu tejto sezóny môžeš TU, neváhaj a vyber si toho najlepšieho už dnes a hraj o lístky na zvyšné zápasy play-off Tipsport extraligy!

Váš výber je pritom úplne na vás. V intuitívnej ponuke máš k dispozícii 12 hráčov, ktorí dali o sebe podľa našej mienky najvýraznejšie vedieť, ale ak ťa upútali iní, nie je problém.

Medzi prednominovanými nechýbajú košické opory brankár Hylák, útočník Spilar, gólman Nitry Kristan, strelec Tománek a jeho dvorný nahrávač Stümpel, nestarnúci kamzík Kroták a jeho spoluhráč z Popradu Lapšanský, Zvolenčan Brabenec, či skalický R. Školiak. Banskú Bystricu v predvýbere reprezentuje americký gólman Kalemba a útočník Heizer, Piešťany brankár Tomek, Martinčanov Markovič.

V hlasovaní je možnosť pridať hlas aj ďalším hokejistom a keď budú mať dostatočný počet hlasov, „prebojujú“ sa medzi ponúkanú dvanástku. Pomôž tam aj ty svojmu „obľúbencovi“ a vyhraj hodnotné ceny!

Neváhaj, zvoľ si svojho MVP Tipsport extraligy a vyhraj lístky na zápasy play-off. Na záver sezóny potom z hlasujúcich vyžrebujeme výhercov poukážok na tipovanie v Tipsporte a ďalšie vecné ceny.

Najužitočnejší hráč play off Tipsport Extraligy
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*