KHL: HC Slovan Bratislava – UHC Dynamo Moskva

KHL: Slovan Bratislava online prenosy

Stratégia bratislavského klubu je jasná. Belasí nemôžu dovoliť, aby sa výborný Alexander Ovečkin dostal do streleckých pozícií.

Zverenci Rostislava Čadu už o par hodín sa na ľade stretnú z jedným z pojmov terajšieho hokejového sveta. To ich však nesmie zastrašiť a tak ako vedeli najsť recept na Malkina, tak musia nájsť obrannú stratégiu aj na Ovečkina.

Zajtra však do Bratislavy príde obhajca Gagarinovho pohára. Tréner Slovana to vyjadril jednoznačne: „Príde k nám najlepší tím minulej sezóny KHL. Dinamo hralo skvelý hokej v základnej časti a potom aj v play-off. Charakterizuje ho rýchla, agresívna a dobre organizovaná hra.

Stavte si na dnešný zápas klubu Slovan Bratislava a tímu Dinamo Moskva. Belasí majú na výhru kurz 2,50 a na víťazstvo tímu ruského klubu je kurz 1,55.

 

Slovan v KHL proti obhajcovi! Šatan alebo Ovečkin?

O tom, aký je Ovečkin hokejista tréner Slovana povedal: „Je to výborný hokejista, ale nebudeme naňho hrať osobnú obranu. Nie sme na to zvyknutí, máme svoj systém. Našu defenzívnu hru budeme musieť zlepšiť, osobitne v situáciách jeden na jedného, ak pôjde o Ovečkina„.

Na Rusa je už pripravený aj obranca Sekera, ktorý zajtra nastúpi na svoj premiérový zápas za Slovan: „V NHL odohrám proti Ovečkinovi každý rok štyri zápasy, mal by som ho dobre poznať. Je silný, rýchly, má techniku, strelu. Ale je ako každý iný hráč – ak na ľade nedostane čas a priestor ťažko sa presadzuje.

Ako podľa vás dopadne atraktívny zápas? Bude sa tešiť slovenský klub alebo Ovečkin? Stretnutie začína od 17:30 a v priamom prenose ho môžete sledovať aj na internete v našom online prenose na Livestreaming.cz. Zápas taktiež bude vysielať aj americký ESPN.

Sledujte dnešný zápas naživo zadarmo. ONLINE PRENOS >>


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*