HC Slovan v playoff KHL! Zápas číslo 3!

KHL: Slovan Bratislava online prenosy

HC Slovan získal v základnej časti o 23 bodov menej ako Dinamo Moskva, v oboch vzájomných zápasoch prehral, najprv doma 2:3, potom vonku 1:2p. Play-off však nie je základná časť.

Stav série po dvoch zápasoch je 2:0 v prospech Dinama Moskva, ale v nasledujúcich dvoch súbojoch bude mať výhodu domáceho prostredia Slovan.

V prvom zápase štvrťfinále play-off Západnej konferencie Dinamo ukázalo svoju silu a zaslúžene doviedlo súboj do víťazného konca (5:1).

Moskovský tím výborne vstúpil do súboja a získali dvojgólový náskok. Keď Slovan v druhej tretine znížil, svitla mu šanca, ale o pár minút Dinamo opäť zaplo a ďalšími gólmi rozhodlo o svojom jasnom víťazstve. Na strely domáci vyhrali len 31:29, ale boli oveľa efektívnejší, nakoľko ani brankár Jaroslav Janus nebol oporou svojho tímu ako zvyčajne. Vylúčenia na 2 minúty boli 4:4, ale domáci boli efektívnejší aj v presilovkách 2:0.

Druhý zápas mal iný priebeh. Dinamo sa síce opäť ujalo vedenia, ale Slovan v druhej tretien nielen vyrovnal, ale ujal sa vedenia. Vzápätí však dostal nešťastný gól po zmätku pred bránou. V tretej tretine, aj v predĺžení mohli oba tímy strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Napokon sa to podarilo domácim a Solin, po ďalšom zmätku, zblízka prestrelil Konráda, ktorý podal dobrý výkon. V streľbe boli domáci aktívnejší 35:24. Vylúčenia 2 minúty 2:4, presilovky 0:1, oslabenia 0:1.

V treťom zápase očakávame búrlivé prostredie a najlepší výkon Slovana v play-off. Dinamo príde do Bratislavy vyhrať aspoň jedno stretnutie a trpezlivo bude čakať na svoju šancu. Obe tímy sa budú snažiť hrať mimoriadne pozorne v obrane.

Sledujte zápas v priamom prenose a bavte sa! Online prenos »

Stavíte, že prvá tretina skončí remízou (4,45), alebo si myslíte, že istejšou stávkou je, že prvý gól v zápase nepadne do 9. minúty (1,80)? Kurz na výhru Slovana je 2,40, kurz na remízu je 3,90 a kurz na výhru Dinama je 2,40.