KHL: Slovan opäť vyhral

KHL: Slovan Bratislava online prenosy

HC Slovan začal neuveriteľnú dráhu v KHL v posledných 6-tich zápasoch dokázal vyhrať 5-krát.

Bratislavský tím pred preplneným domácim hľadiskom dokázal, že povzbudzujúci fanúšik je pre tím HC Slovan Bratislava vlastne extra hráčom na ľade.

Vo včerajšom zápase si poradili s kazašským tímom Barys Astana. Výsledok 4:2 pre bývalého majstra slovenskej hokejovej extraligy znamená celkovo 15 bodov.

Taký istý počet bodov má aj Atlant Mytišči, avšak má horšie skóre. Pondelková výhra znamená poskočenie HC Slovana Bratislava v Západnej konferencií na krásne 3 miesto. Tabuľke však stále dominuje ďalší nováčik ligy HC Lev Praha, ktorý má o 4 body viac ako 2 CSKA Moskva.

Na margo prehry tréner Astany Vladimir Krikunov prehlásil: „V úvodnej tretine sme nehrali dobre. Neviem, čo to spôsobilo. Potom to už bolo lepšie, ale v našej presilovke sme inkasovali dva góly, čo rozhodlo. Pozrel som si duel Slovana s Omskom, už vtedy to bol z strany bratislavského tímu dobrý výkon. Ja som očakával od mojich hráčov, že zahrajú lepšie. Nešli nám presilovky„.

Aj napriek víťazstvu sa na rozhodcov zniesla kritika v podobe vyjadrenia poslednej posily Slovana Ľubomíra Višňovského: “ Bolo veľa vylúčení a o to ťažšie sa hralo. K výkonu rozhodcu sa nebudem vyjadrovať.

Ďalší kto si všimol dvojaký meter bola hviezda Miroslav Šatan: „Niektoré verdikty boli nepochopiteľné. O to lepší pocit máme, že sme zdolali aj rozhodcov. Takéto nespravodlivosti utužia kolektív. Chalani odpovedali najlepšie ako sa dalo – víťazstvom.“

Sledujte zápasy KHL v priamom prenose. ONLINE PRENOSY KHL >>


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*