KHL: Spartak Moskva vs. HC Slovan Bratislava

KHL: Slovan Bratislava online prenosy

Po reprezentačnej prestávke sa opäť naplno roztočí kolotoč KHL.

Slovan (6.) ani počas nej nezaháľal, predĺžil zmluvu s trénerom Čadom, aj s obrancom Mojžíšom. Po zranení sa vrátil do tímu aj obranca Štajnoch. Slovan má na svojom konte 74 bodov, ale ešte nemá istotu play-off.

Vonku ho čakajú posledné tri zápasy základnej časti, v Moskve so Spartakom (13.), v Donecku (8.) a v Rige s Dinamom (14.).

Všetko má vo svojich rukách, ak získa tri body, postúpi do play-off. V opačnom prípade mu k postupu môže pomôcť zaváhanie súperov (7. Lev Praha 69 bodov, 8.Doneck 68, 9.Din.Minsk 68, 10.Mytišči 66).

Vonku vyhral Slovan už 10 zápasov. Na poslednom tripe vyhral tri zápasy zo štyroch, ale potom sa mu doma nedarilo, keď vyhral len jeden zápas zo štyroch.

Spartak Moskva (13.) má za sebou opäť nevydarenú sezónu, vlani zostal stáť pred bránami play-off, v tomto ročníku sa k nim ani nepriblížil. Získal len 48 bodov a lepšie ako na 12. mieste v Západnej konferencii skončiť nemôže.

Začiatkom januára odohral Spartak päť zápasov doma a tri dotiahol do víťazného konca. Posledných päť súbojov hral vonku a dvakrát sa tešil z víťazstva. Najlepší strelec tímu Stanislav Žmakin (16 gólov) prestúpil do Jekaterinburgu. V bráne je jednotkou Sergej Borisov (19.) s 91,6 % úspešnosťou.

V jedinom doterajšom vzájomnom zápase Slovan zdolal doma Spartak Moskva 2:1 po samostatných nájazdoch. Najmä od hosťujúceho tímu očakávame kvalitnú defenzívu.

Stavíte si s bonusom 100 EUR , že v zápase padne menej ako 5,5 góla alebo si myslíte, že ešte lepšou stávkou je, že prvý gól padne najskôr v 10. minúte?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*