KHL: V domácej sérii je na rade Avangard Omsk!

KHL Online prenos Live

Napraví si Slovan chuť po prehre s Astanou? Slovan utrpel cez víkend nepríjemnú domácu prehru 2:6 s Barysom Astana a tak by si pred výjazdom na klziská súperov rád napravil chuť s Omskom.

Podarí sa mu získať tri body? Zápas môžete sledovať v priamom prenose od 19:00 hod. na TV TIPSPORT a aj počas jeho priebehu podávať stávky LIVE.

Jediný slovenský zástupca v najprestížnejšej európskej hokejovej súťaži zažil po dvoch domácich víťazstvách nepríjemný šok v súboji s Barysom Astana. Do poslednej tretiny síce vstupoval iba s jednogólovou stratou, ale v záverečnej časti trikrát inkasoval a pripísal si vysokú prehru 2:6.

Dnes však do hlavného mesta prichádza trápiaci sa Omsk a s ním by si Belasí mohli vylepšiť náladu pred štyrmi stretnutiami na súperových štadiónoch. Kurz na to, že Slovan zvíťazí či už v riadnej hracej dobe, v predĺžení alebo po samostatných nájazdoch, je 1,80.

Šanca na víťazstvo je podložená na reálnych základoch. Až na výbuch v záverečnej tretine s Barysom hral Slovan na vlastnom ľade veľmi dobre. Naopak Omsk sa trápi, z posledných štyroch duelov vydoloval jediný bod po prehre po samostatných nájazdoch s Levom v Prahe. Po zbabranom zápase s Astanou si to uvedomujú aj hráči. „S Omskom musíme zabrať naplno, aj keď to bude opäť ťažký zápas. Im sa tiež v tejto sezóne nedarí, takže body potrebujú rovnako ako my. S Astanou sme nebodovali, tak v utorok chceme bodovať na 100 percent,“ potvrdzuje predzápasové odhodlanie člen štvrtého útoku Bratislavčanov Andrej Šťastný.

Slovan už v deviatich dueloch v rade neskóroval viac ako trikrát a s 57 presnými zásahmi patrí medzi najmenej potentné kluby. Lenže dnes proti nemu bude stáť mužstvo s ďaleko najhoršou defenzívou v súťaži, ktorá v 28 dueloch inkasovala až 98 gólov. Preto je šanca, že by sa diváci konečne mohli dočkať zo strany svojho klubu aspoň štyroch presných zásahov. Kurz na to, že sa ofenzíva Slovana presadí aspoň štyrikrát, je v stávkovej kancelárii Tipsport 3,55.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*