Program 1. kola play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):

Základná časť KHL v nedeľu 17. februára. skončila a my už poznáme definitívne zloženie jednotlivých sérii prvého kola play-off, ktoré odštartuje v stredu 20. februára štyrmi stretnutiami.

Hokejisti Slovana Bratislava sa vo svojom premiérovom play-off v Kontinentálnej hokejovej lige stretnú s Dinamom Moskva. Prvý duel štvrťfinále Západnej konferencie je na programe v stredu 20. februára v ruskej metropole.

ZÁPADNÁ KONFERENCIA

SKA Petrohrad (1) – Atlant Moskovská oblasť(8)

20.2. Petrohrad – Atlant
21.2. Petrohrad – Atlant
24.2. Atlant – Petrohrad
25.2. Atlant – Petrohrad
28.2. Petrohrad – Atlant*
02.3. Atlant – Petrohrad*
04.3. Petrohrad – Atlant*

CSKA Moskva (2) – HC Lev Praha (7)

20.2. CSKA – Lev
21.2. CSKA – Lev
24.2. Lev – CSKA
25.2. Lev – CSKA
28.2. CSKA – Lev*
02.3. Lev – CSKA*
04.3. CSKA – Lev*

Dynamo Moskva (3) – Slovan Bratislava (6)

20.2. D. Moskva – Slovan
21.2. D. Moskva – Slovan
24.2. Slovan – D. Moskva
25.2. Slovan – D. Moskva
28.2. D. Moskva – Slovan*
02.3. Slovan – D. Moskva*
04.3. D. Moskva – Slovan*

Lokomotiv Jaroslavľ (4) – Severstaľ Čerepovec (5)

20.2. Jaroslavľ – Čerepovec
21.2. Jaroslavľ – Čerepovec
24.2. Čerepovec – Jaroslavľ
25.2. Čerepovec – Jaroslavľ
28.2. Jaroslavľ – Čerepovec*
02.3. Čerepovec – Jaroslavľ*
04.3. Jaroslavľ – Čerepovec*

VÝCHODNÁ KONFERENCIA

Ak Bars Kazaň (1) – Neftechimik Nižnekamsk (8)

21.2. Kazaň – Nižnekamsk
22.2. Kazaň – Nižnekamsk
25.2. Nižnekamsk – Kazaň
26.2. Nižnekamsk – Kazaň
01.3. Kazaň – Nižnekamsk*
03.3. Nižnekamsk – Kazaň*
05.3. Kazaň – Nižnekamsk*

Avangard Omsk (2) – Sibir Novosibirsk (7)

21.2. Omsk – Novosibirsk
22.2. Omsk – Novosibirsk
25.2. Novosibirsk – Omsk
26.2. Novosibirsk – Omsk
01.3. Omsk – Novosibirsk*
03.3. Novosibirsk – Omsk*
05.3. Omsk – Novosibirsk*

Traktor Čeľabinsk (3) – Barys Astana (6)

21.2. Čeľabinsk – Astana
22.2. Čeľabinsk – Astana
25.2. Astana – Čeľabinsk
26.2. Astana – Čeľabinsk
01.3. Čeľabinsk – Astana*
03.3. Astana – Čeľabinsk*
05.3. Čeľabinsk – Astana*

Metallurg Magnitogorsk (4) – Salavat Julajev Ufa (5)

21.2. Magnitogorsk – Ufa
22.2. Magnitogorsk – Ufa
25.2. Ufa – Magnitogorsk
26.2. Ufa – Magnitogorsk
01.3. Magnitogorsk – Ufa*
03.3. Ufa – Magnitogorsk*
05.3. Magnitogorsk – Ufa*

* – ak bude nutné

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*