Slovan Bratislava v KHL na ruských ľadoch

KHL: Slovan Bratislava online prenosy

Po reprezentačnej prestávke vyplnenej Nemeckým pohárom sa Slovan vracia do bojov v KHL.

Predstaví sa na ľade Lokomotivu Jaroslavľ , ktorý je jedným z najlepších tímov celej KHL a v Západnej konferencii, kde je aj bratislavský Slovan je na druhom mieste.

Slovan začne trojzápasovú šnúru veľkou výzvou na ľade silného Lokomotivu, pokračovať bude v piatok v Mytišči a v nedeľu v Nižnom Novgorode začína veľkou výzvou!

Jaroslavľ má vo svojom tíme veľa dobre známych mien. Semjon Varlamov je brankárskou jednotkou a druhým najlepším brankárom KHL v percentuálnej úspešnosti zákrokov (94,2%).

Vitalij Višnevskij, Švéd Staffan Kronwall, ktorý je s bilanciou 5+6 najlepším obrancom tímu alebo Fín Sami Lepisto sú stavebnými kameňmi defenzívy. Koľko gólov padne v zápase, presadí sa strelecky Slovan?

Pre útok Slovana sú tieto mená rozhodne výzvou. Ofenzíva Slovanistov však zaznamenáva vážnu stratu a bude sa musieť vyrovnať so stratou kapitána, Miroslav Šatan sa potrebuje doliečiť zo zranenia, ktoré utrpel v Prahe a jeho líderské schopnosti a bodová produktivita budú určite chýbať.

Dokáže sa Slovan bez neho zaobísť a streleckú zodpovednosť na seba preberú ďalší útočníci? Michal Vondrka je najlepším forwardom Slovana v kanadskom bodovaní (7+6), Michel Miklík a Libor Hudáček majú na konte po päť gólov a sú ďalšími útočnikmi, na ktorých sa spolieha tréner Čada.

Gólová produktivita Lokomotivu je rozložená do viacerých útokov, ofenzívne tvrdia hru hlavne Niklas Hagman (6+5), Alexej Kalužnij (5+6) a Arťom Anisimov (2+8).

Slovan nečaká ľahká úloha a v zápase nie je favoritom. Belasí už ale viackrát dokázali, že ich nemožno podceniť v žiadnom stretnutí a body priviezli už aj z ruských ľadov. Na Slovan môžete tipovať s kurzom až 4,34!

Podarí sa Slovanu zaskočiť Lokomotiv? Tipovať naživo môžete v stredu 14.11. od 16:00 na TipLIVE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*