Zápas č.4: Slovan Bratislava vs. Dinamo Moskva (VIDEO)

KHL: Slovan Bratislava online prenosy

Slovan dnes čaká existenčný duel. V sérii prehrávajú už 0:3 a to aj napriek tomu, že bez šancí neboli.

Ak zvíťazí, séria pokračuje piatym stretnutím v Moskve. Naopak, ak budú „belasí“ ťahať za kratší koniec, obhajca Gagarinovho pohára postúpi do ďalšieho kola, zatiaľ čo pre slovenské mužstvo sezóna skončí. Pozrite si video highlights zo zápasu.

Obhajca vlaňajšieho titulu ide neohrozene za postupom do 2. kola. Zvládol aj tretí zápas a prvý vonku a aj dnes budú hráči „na koni”. Darí sa najmä českému reprezentantovi Petružalkovi, ktorý je so šiestimi bodmi (4+2) najlepší v celom play-off. Skúsenosť tímu hovorí jasne v prospech nich a je možné, že svoj postup budú chcieť spečatiť už dnes.

Stavíte, že prvá tretina skončí remízou (4,45), alebo si myslíte, že istejšou stávkou je, že prvý gól v zápase padne až po 9. minúte (1,80)? Kurz na výhru Slovana je 2,80, kurz na remízu je 4,20 a kurz na výhru Dinama je 2,30. Stavte si na Slovan a získate bonus až 100 EUR z vášho prvého vkladu >>

HC Slovan Bratislava – Dynamo Moskva
Rusko – KHL (Kontintálna hokejová liga) PLAY-OFF (Zápas č.4)
2:3 (0:1, 0:2, 2:0)

Góly: 43. Švarný (Bartovič, J. Mikúš), 47. Mihálik (Hudáček) – 12. Petružálek (Mironov, Jeriomenko), 27. Koňkov (Pestunov, Babenko), 30. Jalasvaara (Solovjov, Kokarev).
Rozhodcovia: Sergejev, Ravodin (obaja Rus.) – Balodis (Lot.), Deďuľa (Bielorus.), vylúčení: 11:9, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 10.055 divákov. Konečný stav série: 0:4, postúpilo Dinamo Moskva.