KHL: Slovan nestačil na CSKA Moskva (VIDEO)

KHL: Slovan Bratislava online prenosy

Hokejový klub Slovan Bratislava vo včerajšom dueli nestačil na CSKA Moskva, príčinou boli aj rozhodcovia.

Hokejisti bratislavského Slovana včera na vypredanom štadióne privítali hráčov jedného z najlepších klubov KHL CSKA Moskva.
Chára proti CSKA Moskva naživo už dnes!

Hráči Moskvy sú po devätnástich zápasoch na druhom mieste v tabuľke Západnej konferencie, majú o deväť bodov viac ako Slovan, aj napriek tomu sa včera so slovenským klubom poriadne potrápili a k výhre im pomohli aj rozhodcovia.

Domáci začali duel už tradične dosť rozpačito, nevedeli nájsť ideálne tempo a v 12. minúte inkasovali prvý gól z hokejky Marčenka. O štyri minúty neskôr už Moskva vyhrávala o dva góly, zvyšoval Radulov.

V druhej časti hry sa Slovanisti pozviechali a začali sa tlačiť do útoku, čo sa im vyplatilo v 25. minúte, kedy Višňovský znížil na rozdiel jediného gólu.

V 29. minúte došlo ku kontroverznej situácii, keď Igor Radulov v bránkovisku Slovana zhodil gólmana Janusa na zem a ten nemal žiadnu šancu zabrániť strele Rylova. Rozhodca aj napriek protestom gól uznal a to sa stalo Slovanu osudným, hoci Miro Šatan v tej istej minúte na druhej strane odpovedal druhým gólom Bratislavčanov.

Namiesto dvojminútového vylúčenia ruského útočníka za faul na Janusa v bránkovisku sme dostali tretí gól,“ smutne skonštatoval kapitán Slovana Miroslav Šatan. „Darmo som protestoval.

Slovan teda nakoniec prehral s CSKA Moskva 2:3, v Západnej konferencii je na priebežnom siedmom mieste, bodovo sa na neho ale doťahuje ďalších päť tímov.