KHL: Slovan zdolal Amur Chabarovsk

KHL: Slovan Bratislava online prenosy

Bratislavský Slovan včera konečne prekonal smolu a v KHL na domácej pôde vyhral nad Amurom Chabarovsk 4:2.

Slovan Bratislava sa v predchádzajúcich troch kolách KHL trápil, prehral tri zápasy za sebou, z toho jeden na vlastnom ľade.
Sledujte Slovan v súboji s Novosibirsk naživo od 19:00!

Včera ale konečne dokázal prekonať smolu a zdolal jeden z najslabších tímov v celej súťaži Amur Chabarovsk.

Domáci hokejisti začali hrať lepšie, hneď v úvode mali výhodu presilovej hry, ktorú ale nevyužili.

Sledujte ONLINE PRENOS >> Slovan Bratislava – Novosibirsk

Hostia z Amuru ale pôsobili bezmocne, ich hra nebola presvedčivá a to Slovanisti napokon v ôsmej minúte využili, keď brankára Murygina prekonal Andrej Sekera. Hokejista Buffala Sabres, ktorý ponúkol Slovanu svoje služby až do konca výluky v NHL, bol aj pri druhom góle v pätnástej minúte, na ktorý asistoval Lipianskemu.

Domáci o minútu neskôr pridali aj tretí zásah a zdalo sa, že majú vyhrané. V druhom dejstve sa ale hostia pozviechali a v priebehu troch minút dokázali vďaka dvom presným zásahom Loginova a Pyöräläa znížiť stav na rozdiel jediného gólu.

To samozrejme domácich nepotešilo a vedeli, že musia pred vypredanou Slovnaft arénou zlepšiť obranu, čo sa im nakoniec aj podarilo a až do konca stretnutia už neinkasovali. Práve naopak, minútu pred koncom riadneho hracieho času ešte Miklík spečatil výhru Slovana na 4:2.

Slovan Bratislava hrá v KHL opäť dnes večer, tento krát so Sibirom Novosibirsk. Kurz na výhru Slovana je 1,65, prípadné víťazstvo Sibiru bude ohodnotené kurzom 2,30. Stavte si teraz >>.