NHL: Vraj sa už vie kedy sa začne hrať

NHL logo

Aj napriek stroskotaniu rokovaní v hokejovej lige NHL a odloženiu štartu ligy o 2 týždne, by sa vraj mala kanadsko-americká liga začať hrať v polovici decembra.

Podľa slovenskej hokejovej hviezdy 44-ročného Petra Bondru, ktorý stále žije vo Washingtone, by sa vraj mala sezóna začať hrať do 15 decembra.

Na otázku prečo by mal práve teraz nastať posun v rokovaní Bondra pre sme.sk prehlásil: „Do rokovaní už čoskoro vstúpi mediátor, ktorý nie je zaťažený záujmami ani jednej zo strán a jeho úlohou bude nájsť riešenie.

Dovtedy však hokejisti žijú v neistote a napríklad adepti na Stanleyho pohár Minnesota Wild sa rozhodli presadiť v druhej najprestížnejšej hokejovej lige KHL.

Sledujte zápasy KHL v priamom prenose. ONLINE PRENOSY KHL >>

Pre klub je nehratie ligy o to horšie, že bol najaktívnejší na trhu voľných hráčov. Najväčšou posilou bol bývalý hráč Nashvillu Ryan Suter. Ten si spolu s Zachom Parisom na kontraktoch prídu na takmer 100 miliónov dolárov.

„Bolo okolo toho veľa hurhaja. Je frustrujúce, ako to dopadlo. Stále platí, že aj keď nehráme, stojíme za hráčmi klubu,“ prehlásil obranca Ryan Suter.

Celý tím každý deň trénuje a čaká ako sa situácia v NHL vyvinie. Aktuálne správy znejú tak, že ročník sa zatiaľ posúva o 2 týždne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*