Podarí sa Rangers vyrovnať sériu?

New York Rangers

Vyradeniu v 1.kole play-off NHL už v najbližšom zápase bude čeliť najlepší tím Východnej konferencie New York Rangers.

V domácom prostredí Marián Gáborík a spol. prehrali s Ottawou 0:2 a v sérii tak prehrávajú 2:3. Brankár Ottawy Senators Craig Anderson kryl 41 striel. O víťazstve Ottawy nad Rangers rozhodol dvomi gólmi jeho spoluhráč Jason Spezza.

Šiesty duel, ktorý je na programe už dnes večer sa hrá na ľade Ottawy.

Sledujte NHL živé prenosy na svojom počitači zdarma.

Vynútia si hokejisti Rangers siedmy zápas? Kurz na výhru NY Rangers je 2,40, prípadné víťazstvo Ottawy je ohodnotené kurzom 2,50. Využite stávku bez rizika prehry od Betclic a stavte si na víťaza. Kedy si môžete staviť, keď nie teraz, keď nemôžete prehrať?

Zápas môžete sledovať naživo na ESPN America Video Live Stream, alebo minútu po minúte – gól po gole na NHL Livescore.