Rangers a Devils v NHL postúpili

NHL Play-offs 2012

Hokejisti New Yorku Rangers si v siedmom zápase série s Ottawou Senators zabezpečili postup do ďalšej fázy play-off NHL.

New York Rangers si v noci zo štvrtka na piatok zabezpečil postup do konferenčného semifinále NHL po prvý krát od roku 2008, v siedmom rozhodujúcom dueli série s kanadskou Ottawou vyhrali tesne 2:1 a tešili sa tak z postupu.

Rangers už vo vzájomných zápasov s Ottawou prehrávali 2:3, avšak nepriaznivý vývoj dokázali otočiť, pričom veľkú zásluhu mal na tom ich brankár Henrik Lundqvist, ktorý predvádzal priam zázraky.

Rangers sa v druhom kole stretnú s Washington Capitals. Prvý zápas tejto série môžete sledovať už dnes v priamom prenose na Nova Šport o 21:00 hod.

Zápas tiež môžete sledovať na svojom počítači – NHL živé prenosy.

Ottawa Senators vs New York Rangers Game 7

New Jersey Devils si v siedmom nočnom zápase s Floridou Panthers vybojovalo postup do druhého kola play-off.

Zápasová séria play-off NHL medzi New Jersey Devils a Floridou Panthers bola už od začiatku veľmi vyrovnaná, Devils v nej až do predchádzajúcej noci viedli iba raz, Florida sa z vedenia tešila dva krát.

V siedmom dueli mali ale pevnejšie nervy práve hokejisti New Jersey a tesným víťazstvom 3:2 po dvojnásobnom predĺžení nakoniec postúpili do konferenčného semifinále.

New Jersey Devils vs Florida Panthers Game 7

NHL prenosy môžete sledovať naživo na ESPN America Video Live Stream, alebo minútu po minúte – gól po gole na NHL Livescore.