Rangers si zabezpečili postup do play-off

New York Rangers

Hráči New Yorku Rangers v noci spoločne s výhrou nad New Jersey Devils oslavovali aj postup do play-off.

New York Rangers sa v noci stali prvým tímom z klubov Východnej konferencie, ktorý si s predstihom zaistil postup do play-off NHL.

Stalo sa tak vďaka ich nočnej výhre nad New Jersey Devils 4:2, pričom zápas mal veľmi zaujímavý priebeh.

Sledujte zápasy NHL v priamom prenose cez Vas počítač. Živé vysielanie – program.

Duel sa totiž ešte ani poriadne nezačal a na ľade vypukla veľká šarvátka, v ktorej boli zapletení až siedmi hráči oboch tímov, pričom šiesti z nich dostali trest na 5 minút a špeciálnu desaťminútovú penaltu si musel odpykať Bryce Salvador z New Jersey, ktorý sa proti pravidlám zaplietol do osobného súboja ďalších dvoch hokejistov. Rangers sa ale nedali vyviesť z miery a už po 71 sekundách viedli 1:0 vďaka gólu Brandona Dubinskeho.

V úvode druhej časti hry viedli domáci Rangers už 2:0, keď po Hagelinovej prihrávke skóroval Dan Girardi. V 25. minúte ale udreli hostia, česká úderka vo formácii Patrik Eliáš a Petr Sýkora zariadila Devils prvý gól. V úvode 28. minúty hlavný rozhodca vylúčil Erica Boultona a Rangers využili presilovú hru presným zásahom Matsa Zuccarella. O štyri minúty neskôr ale znovu zaúradovali českí hokejisti v dresoch Devils, tento krát skóroval spomínaný Sýkora po prihrávke Židlického. V záverečnej dvadsaťminútovke Derek Stepan ešte za New York pridal ďalší gól a Rangers tak zvíťazili nad New Jersey Devils 4:2.

NHL dnes v noci pokračuje deviatimi zápasmi, v jednom z nich sa Winnipeg Jets stretne s Pittsburghom Penguins. Kurz na výhru Winnipegu je 4.25, prípadné víťazstvo Penguins bude ohodnotené kurzom 1.62.

Stavte si NHL zápasy a využite tak jedinečnú STÁVKU BEZ RIZIKA PREHRY od Betclic, kde môžete tipovať bez finančného rizika. S Betclic nemôžete prehrať!