Súperom Slovenska na MS v hokeji budú Česi

MS v ľadovom hokeji 2012

Českí hokejisti budú súpermi Slovákov v zajtrajšom semifinále majstrovstiev sveta v hokeji, včera vyradili Švédov.

Semifinále majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji vo Švédsku a Fínsku bude mať zvláštny nádych, o postup do boja o zlatú medailu sa budú biť Slováci s Čechmi.

Sledujte MS 2012 Semifinále online v priamom prenose na ČT4.
Slovensko-Česko live stream online prenos (Živé vysielanie)

Naši západní susedia o tom rozhodli včera vo večerných hodinách, keď vo štvrťfinálovej bitke vyradili domácich Švédov s tesným výsledkom 4:3, teda s identickým skóre, akým Slováci zdolali Kanaďanov.

Stavte si na zajtrajšie semifinále Českej republiky so Slovenskom a využite VOĽNÚ STÁVKU od Betclic. Kurz na výhru českých hokejistov je 1.80, prípadné víťazstvo Slovákov bude ohodnotené kurzom 3.25.
Ak vyhráte, Vaša výhra je samozrejme celá Vaša.  Ale ak náhodou nevyhráte, dostanete Váš vklad (až do 20 EUR/1000Kč) ihneď naspäť a ten si môžete kedykoľvek vybrať. Zaregistrujte sa ešte dnes!

Švédi sa včera pred domácim publikom rozbehli lepšie ako českí hokejisti, začali s veľkým tlakom, ale ich snaha sa stala efektívnou až v ôsmej minúte, kedy Eriksson otvoril skóre zápasu a poslal ich do vedenia. Česi však odpovedali už o štyri minúty neskôr presným zásahom Nedvěda a bolo vyrovnané. Tri minúty pred koncom prvého dejstva ešte Novotný pridal druhý gól a Česi sa dostali do vedenia.

V druhej časti hry sa hral vyrovnaný hokej, v 31. minúte sa českí hokejisti radovali z náskoku dvoch góloch po akcii Erata, ale ich radosť schladil v poslednej minúte tretiny Zetterberg. Záverečná dvadsaťminútovka odštartovala vyrovnávajúcim gólom Ericssona, ale Česi dokázali 29 sekúnd pred koncom zápasu rozhodnúť o svojom postupe po góle Micháleka.