Slovensko dnes bojuje o zlato na MS v hokeji 2012

MS v ľadovom hokeji 2012

Slovenská hokejová reprezentácia dnes môže po druhý krát v ére samostatného Slovenska získať zlatú medailu.

Majstrovstvá sveta IIHF v ľadovom hokeji vo Fínsku a Švédsku dnes vrcholia dvojicou zápasov.

V zápase o tretie miesto sa stretne domáce Fínsko s Českou republikou po tom, čo Fínov na sklamanie domácich fanúšikov včera vyradili Rusi a Slováci prekvapivo vyradili Čechov. A práve Rusko so Slovenskom sa pobije o zlatú medailu a teda o celkový triumf na svetovom šampionáte.

Sledujte MS 2012 Semifinále online v priamom prenose na ČT4.
Slovensko-Česko live stream online prenos (Živé vysielanie)


Slováci sa s Rusmi stretli vo finále aj v roku 2002, kedy získali svoje historické prvé zlato, naposledy sa však z medaily tešili o rok neskôr, kedy získali bronz. Odvtedy boli radi, keď sa prebojovali zo základnej skupiny, to platilo aj pre minuloročný šampionát na domácej pôde v Bratislave a Košiciach.

Dnes ich teda čaká ruská Zborná a český tréner Vladimír Vůjtek sa bude musieť vysporiadať s problémom, počas včerajšieho duelu s Čechmi totiž prišiel o Starostu a bude mať k dispozícii iba päť obrancov. Ako sám naznačil, hrať proti Rusom s oslabenou obranou nebude ľahká úloha, ale svojim zverencom stále verí.

Vůjtek spoločne so svojím tímom má teda dnes jedinečnú príležitosť získať majstrovský titul, určite oň bude úporne bojovať.

Na radosť všetkých fanúšikov a celého národa nám od senzácie chýba už len jeden krôčik. Porazíme aj Rusko? Stavte si s nami bez finančného rizika – STÁVKA 20 eur ZADARMO !

Stavte si na dnešný finálový zápas majstrovstiev sveta v hokeji medzi Ruskom a Slovenskom. Kurz na výhru Rusov je 1,33, prípadné víťazstvo Slovenska bude ohodnotené kurzom 6,75.
Ak vyhráte, Vaša výhra je samozrejme celá Vaša. Ale ak náhodou nevyhráte, dostanete Váš vklad (až do 20 EUR/1000Kč) ihneď naspäť a ten si môžete kedykoľvek vybrať. Zaregistrujte sa ešte dnes!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*