Hantuchová, Fish a Söderling vynechajú French Open

Roland Garros logo

Druhý grandslamový turnaj v práve prebiehajúcej tenisovej sezóne sa už blíži, objavujú sa prvé neúčasti.

Francúzsky turnaj Roland Garros je každoročným vrcholom antukovej tenisovej sezóny, inak tomu nebude ani v tejto sezóne.

Denný program zápasov mužskej a ženskej dvojhry nájdete TU >>

Zisk titulu na tomto prestížnom podujatí je pre každého tenistu sviatkom, preto je oň veľký záujem a tenisti z nižších priečok v rebríčkoch ATP a WTA sa musia v úvode prepracovať cez kvalifikáciu, ktorá sa na kurtoch začína už dnes.

Live prenosy: Online | Stavte si: Live stávky | Live výsledky: Livescore | Zápasy: Program

S príchodom tak dôležitého turnaja sa tenisový svet sústredí aj na zoznam tých hráčov, ktorí sa French Open nezúčastnia, tento ročník nie je výnimkou, necelý týždeň pred štartom hlavnej časti sa o nich objavujú prvé informácie.

Na červenej antuke vo Francúzsku tento rok fanúšikovia tenisu s určitosťou neuvidia svetovú desiatku Mardyho Fisha z USA, ktorý je mimo kurtov už od marca. Fish uviedol ako dôvod svojej neúčasti únavu a bližšie ju nekomentoval.

Okrem Američana sa do Paríža nechystá ani bývalá svetová štvorka Robin Söderling zo Švédska, ktorý sa už skoro rok trápi s pretrvávajúcou mononukleózou. Söderling sa mal pôvodne vrátiť na kurty práve na Roland Garros, nakoniec však ale oznámil, že kvôli zdravotným problémom vynechá aj Wimbledon a olympijské hry v Londýne.

Ďalší z rady tenistov, ktorí kôli zdravotným problémom budú chýbať na French open je 18. háč sveta Kei Nišikori z Japonska. Štvrtfinalistu tohtoročného Australian Open z Paríža vyradilo zranenie brušného svalstva.

French Open prichádza o zaujímavé mena tiež v súťaži zien. Kôli zranenému členku bude chýbať Andrea Petkovičova z Nemecka.
Ďalšou ženou ktorá sa z turnaja odhlásila je aj slovenská tenistka Daniela Hantuchová. Daniela sa musela odhlásiť z druhého grandslamového turnaja roka pre zranenie nohy, ktoré ju trápi už niekoľko týždnov.

Sledujte tenisové prenosy online na internete a zadarmo !
FRENCH OPEN 2012 LIVE STREAM ŽIVÉ VYSIELANIE ONLINE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*