Pozrite si: Hantuchová odhalila svoje krivky

Daniela Hantuchová fotila nahá pre ESPN "The Body Issue"

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová figuruje v spoločnosti 27 športovcov, ktorí sa vyzliekli pre americký magazín ESPN The Body Issue.

Ide o štvrtú sériu projektu Bodies We Want (Telá, ktoré chceme) s umeleckými aktami svetoznámych (zväčša amerických) športcov a športovkýň. Časopis bude v predaji od piatku 13. júla, 2012.

Okrem Daniely Hantuchovej (29) sa na pôsobivých umeleckých fotografiách objaví napríklad americká šprintérka Carmelia Jeter, futbalistka Abby Wambach (32), brazílska surferka Maya Gabeira (25), paralympijská veslárka Oksana Masters (23), ale aj volejbalistky Megan Hodge (23), Heather Brown a Cynthia Barboza, či členky amerického volejbalového tímu.

V rozhovore pre magazín Body Issue Daniela Hantuchová povedala, že si potrpí na postave, a preto pravidelne posilňuje. V mojom športe nie som tá najcharakterstickejšia. Môžem posilňovať zdvíhaním ťažkých váh, aj to robím, ale veľmi sa to neukazuje, dodala popradská rodáčka.

Ďalej povedala, že je veľmi šťastná, pretože môže jesť hocičo bez toho, aby hľadela na kalórie. „Som rada, že môžem jesť dosť veľa a neukladá sa mi to do tukov. Spálim veľa, pretože sa narobím na kurte,“ hovorí Daniela.

[easyrotator]erc_24_1342302690[/easyrotator]

Zdroj: espn.go.com

Sports Illustrated Swimsuit Issue

Hantuchová v tomto smere vstúpila do povedomia vo februári 2009, keď spolu s Ruskou Mariou Kirilenkovou a Francúzkou Tatianou Golovinovou pózovala pre 46. výročné „plavkové“ vydanie Sports Illustrated Swimsuit Issue.

Bol to pre mňa jedinečný zážitok a skvelá príležitosť ukázať sa ľuďom v inom svetle, mimo tenisových kurtov,“ uviedla vtedy Hantuchová pre oficiálnu internetovú stránku Tenisovej asociácie žien (WTA).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*