LOH 2012: Program 10. dňa (Pondelok 6.8.2012)

Letné olympijské hry 2012 Londýn

V desiaty súťažný deň očakávame v akcii sedem slovenských reprezentantov.

V pondelok sa do bojov zapoja kajakári Vlček s Gellem v K2 na 1000 m. Na rovnakej trati bude súťažiť aj štvorkajak v zložení Erik Vlček, Peter Gelle, Martin Jankovec a Juraj Tarr.

Poslednú šancu na olympijský úspech má strelec Jozef Gönci. V rozbehu na 1500-metrovej trati sa predstaví Lucia Klocová.

Basketbalový turnaj mužov má na programe posledné zápasy v skupinách. V A-skupine bude šlágrom súboj dosiaľ nezdolaných Američanov s Argentínou (23.15).

Dnešný program olympiády: PONDELOK 6.8.2012

Všetky prenosy je možné sledovať ZADARMO na internete: ONLINE PRENOSY LIVE

Jachting

  • 13.00 M – 49er – 14.,15. jazda, M – 470er – 7.,8. jazda
  • 14.00 Ž – Laser Radial
  • 15.00 M – Laser

Streľba

  • 10.00 M – ĽM 3×40 – kvalifikácia /GÖNCI/, M – trap – kvalifikácia /VARGA/
  • 14.45 M – ĽM 3×40 – finále /GÖNCI?/
  • 17.00 M – trap – finále /VARGA?/

Jazdectvo

  • 15.00 skoky – jednotlivci – 3. kvalifikácia, skoky – družstvá

Športová gymnastika

  • 15.00 M – kruhy
  • 15.50 Ž – bradlá /HOMOLOVÁ?/
  • 16.41 M – preskok

Dráhová cyklistika

  • 17.00 M – šprint – semifinále
  • 17.00 Ž – Omnium – letmé kolo, bodovacie preteky – kvalifikácia, Ž – šprint, štvrťfinále, o 5.-8. miesto
  • 18.40 M – šprint finále

Zápasenie – gréckorímsky štýl

  • 14.00 M do 60 kg , do 84 kg, do 120 kg – kvalifikácia, osemfinále, štvrťfinále, semifinále
  • 18.45 M do 60 kg , do 84 kg, do 120 kg o 3. miesto, finále

Vzpieranie

  • 16.30 M do 105 kg – B /TEŠOVIČ/
  • 20.00 M do 105 kg – A /TEŠOVIČ/

Atletika

  • 11.00 M – disk – kvalifikácia A/B
  • 11.05 Ž – 100 m prek.- rozbehy
  • 11.45 Ž – guľa – kvalifikácia
  • 11.50 M – 800 m – rozbehy
  • 12.45 Ž – 1500 m – rozbehy /KLOCOVÁ/
  • 20.00 Ž – žrď
  • 20.15 Ž – guľa
  • 20.20 Ž – 200 m – rozbehy
  • 21.15 Ž – 400 m prek. – semifinále
  • 21.45 M – 400 m prek.
  • 22.05 Ž – 3000 m prek.
  • 22.30 M – 400 m

Basketbal

A-skupina M

B-skupina M

  • 10.00 Austrália – Rusko
  • 17.45 Veľká Británia – Čína
  • 21.00 Španielsko – Brazília

Box

  • 14.30 Ž – štvrťfinále do 51 kg, do 60 kg, do 75 kg
  • 21.30 M – štvrťfinále do 60 kg, do 75 kg, nad 91 kg

Futbal

Semifinále Ž

  • 18.00 víťaz F1/G2 – víťaz E2/F2
  • 20.45 víťaz E1/F/G3 – víťaz G1/E/F3

Hádzaná

A-skupina M

  • 12.15 Argentína – Tunisko
  • 17.15 Island – Veľká Británia
  • 22.15 Francúzsko – Švédsko

B-skupina M

  • 10.30 Maďarsko – Srbsko
  • 15.30 Dánsko – Kórejská republika
  • 20.30 Španielsko – Chorvátsko

Plážový volejbal

  • 19.00 dva zápasy M – štvrťfinále
  • 23.00 dva zápasy M – štvrťfinále

Pozemný hokej

A-skupina Ž

  • 14.45 Japonsko – Čína
  • 17.00 Kórejská republika – Belgicko
  • 20.00 Veľká Británia – Holandsko

B-skupina Ž

  • 09.30 Nový Zéland – Nemecko
  • 11.45 USA – JAR
  • 22.15 Argentína – Austrália

Rýchlostná kanoistika

  • 10.30 M – 1000 m – K1 /KRAJČOVIČ/, K2 /GELLE, VLČEK/, C1 – rozjazdy, semifinále, Ž – 500 m – K4 – rozjazdy, semifinále

Skoky do vody

  • 20.00 M – 3 m doska – kvalifikácie

Stolný tenis

  • 11.00 Ž družstvá – semifinále
  • 15.30 M družstvá – semifinále

Synchronizované plávanie

  • 16.00 duá – kvalifikácia, voľné zostavy

Vodné pólo

A-skupina M

  • 11.00 Kazachstan – Chorvátsko
  • 12.20 Španielsko – Taliansko
  • 15.10 Grécko – Austrália

B-skupina M

  • 16.30 Rumunsko – Srbsko
  • 19.20 Veľká Británia – Čierna Hora
  • 20.40 Maďarsko – USA

Volejbal

A-skupina M

  • 09.30 Austrália – Poľsko
  • 15.45 Taliansko – Bulharsko
  • 17.45 Veľká Británia – Argentína

B-skupina

  • 12.30 Rusko – Srbsko
  • 21.00 Tunisko – USA
  • 23.00 Brazília – Nemecko
Zdroj: TASR, SITA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*