LOH 2012: Program 5. dňa (streda 1.8.2012)

Letné olympijské hry 2012 Londýn

Aj v stredu sa na športoviskách XXX. letných olympijských hier v Londýne predstaví niekoľko slovenských športovcov.

Slovenskú tenistku Danielu Hantuchovú stredu podvečer preverí naozaj kvalitná súperka, Dánka Caroline Wozniacka. Na džudistickej žinenke bude bojovať Milan Randl a v stredajších rozplavbách bude súťažiť vo svojej ďalšej disciplíne Katarína Filová.

Streda 1.8.2012: Dnešný program olympiády

Všetky prenosy je možné sledovať ZADARMO na internete: ONLINE PRENOSY LIVE

Vzpieranie

  • 11.00 M do 77 kg B-skupina, Ž do 69 kg B-skupina
  • 16.30 Ž do 69 kg A-skupina
  • 20.00 M do 77 kg A-skupina

Veslovanie

  • 10.30 M – skif, dvojka bez korm., párová štvorka – semifinále
  • 12.50 Ž – dvojka bez korm.
  • 13.10 Ž – párová štvorka
  • 13.30 M – osma

Cestná cyklistika (Viac info…)

  • 13.30 Ž – časovka jednotlivcov na 29 km
  • 15.15 M – časovka jednotlivcov na 44 km

Džudo

  • 10.30 M do 90 kg – kvalifikácia, štvrťfinále /RANDL/, Ž do 70 kg – kvalifikácia, štvrťfinále
  • 15.00 Ž do 70 kg semifinále, o 3. miesto, M do 90 kg /RANDL?/ semifinále, o 3. miesto
  • 17.00 Ž do 70 kg finále
  • 17.10 M do 90 kg /RANDL?/ finále

Stolný tenis

  • 11.00 M – dvojhra – štvrťfinále (2)
  • 15.30 Ž – dvojhra o 3. miesto
  • 16.30 Ž – dvojhra finále

Skoky do vody

  • 16.00 M z 3 m dosky

Vodný slalom

  • 14.30 M – K1 – semifinále
  • 16.15 M – K1 finále

Streľba

  • 10.00 Ž – ŠPi 30+30 – kvalifikácia
  • 16.30 Ž – ŠPi 30+30 – finále

Športová gymnastika

  • 17.30 M – viacboj

Šerm

  • 10.00 M jednotlivci – kord – prvé kolo (32), osemfinále, štvrťfinále, šabľa, Ž jednotlivci – prvé kolo (32), osemfinále, štvrťfinále
  • 18.30 M jednotlivci – kord – semifinále
  • 19.30 Ž jednotlivci – šabľa – semifinále
  • 20.10 M jednotlivci – kord – o 3. miesto
  • 20.40 Ž jednotlivci – šabľa – 3. miesto
  • 21.00 M jednotlivci – kord – finále
  • 21.30 Ž jednotlivci – šabľa – finále

Plávanie (Viac info…)

  • 11.00 rozplavby: M – 200 m znak, 200 m pol.pret., Ž – 100 m v.sp. /FILOVÁ/, 4×200 m v.sp., 200 m prsia
  • 20.30 M – 200 m prsia /KLOBUČNÍK?/
  • 20.37 Ž- 100 m v.sp. /FILOVÁ?/ – semifinále
  • 20.48 M – 200 m znak – semifinále
  • 21.09 Ž- 200 m motýlik /SMOLENOVÁ?/
  • 21.16 M – 100 m v.sp.
  • 21.23 Ž – 200 m prsia – semifinále
  • 21.37 M – 200 m pol.pret. – semifinále
  • 21.59 Ž – 4×200 m v.sp.

Basketbal

A-skupina Ž

  • 12.15 Čína – Angola
  • 21.00 Chorvátsko – ČR
  • 23.15 USA – Turecko

B-skupina Ž

  • 10.00 Kanada – Francúzsko
  • 15.30 Austrália – Brazília
  • 17.45 Veľká Británia – Rusko

Bedminton

  • 10.00 M, Ž – dvojhra – osemfinále
  • 10.00 mix – štvrťfinále
  • 18.00 Ž štvorhra – štvrťfinále

Box

  • 14.30, 21.30 M do 56 kg – osemfinále
  • 15.30, 22.30 M do 91 kg – osemfinále

Futbal (Tabuľky, Výsledky, Program…)

A-skupina M

  • 20.45 Veľká Británia – Uruguaj
  • 20.45 Senegal – SAE

B-skupina M

  • 18.00 Mexiko – Švajčiarsko
  • 18.00 Kórejská republika – Gabon

C-skupina M

  • 15.30 Brazília – Nový Zéland
  • 15.30 Egypt – Bielorusko

D-skupina M

  • 18.00 Japonsko – Honduras
  • 18.00 Španielsko – Maroko

Hádzaná

A-skupina Ž

  • 12.15 Čierna Hora – Angola
  • 17.15 Veľká Británia – Brazília
  • 22.15 Rusko – Chorvátsko

B-skupina Ž

  • 10.30 Nórsko – Kórejská republika
  • 15.30 Francúzsko – Švédsko
  • 20.30 Španielsko – Dánsko

Jachting

  • 13.00 M – Laser, 49er, Ž – Laser Radial, 5.,6. jazda, Ž – Elliott 6m – kvalifikácia, M, Ž – RS:X, 3.,4. jazda

Lukostreľba

  • 10.00 M, Ž jednotlivci – 1.,2. kolo (64/32)
  • 16.00 M, Ž jednotlivci – 1.,2. kolo (64/32)

Plážový volejbal

  • 10.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
  • 15.30 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
  • 21.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách

Pozemný hokej

A-skupina M

  • 09.30 Španielsko – Austrália
  • 17.00 JAR – Veľká Británia
  • 20.00 Pakistan – Argentína

B-skupina M

  • 11.45 Belgicko – Holandsko
  • 14.45 Nový Zéland – India
  • 22.15 Kórejská republika – Nemecko

Tenis

Vodné pólo

A-skupina Ž

  • 15.10 Maďarsko – Čína
  • 19.20 Španielsko – USA

B-skupina Ž

  • 16.30 Veľká Británia – Austrália
  • 20.40 Taliansko – Rusko

Volejbal

A-skupina Ž

  • 10.30 Dominikánska republika – Japonsko
  • 12.30 Alžírsko – Rusko
  • 17.45 Veľká Británia – Taliansko

B-skupina Ž

  • 15.45 Srbsko – Turecko
  • 21.00 USA – Čína
  • 23.00 Brazília – Kórejská republika
Zdroj: TASR, SITA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*