LOH 2012: Program 6. dňa (štvrtok 2.8.2012)

Londýn 2012 logo

Môže to byť najúspešnejší slovenský deň na londýnskej olympiáde.

Na divokej vode v areáli Lee Valley budú vo štvrtok medzi slalomovými bránkami tancovať aj dve lode pod značkou SVK. Jednu ovláda najúspešnejšia vodácka posádka v histórii hier, druhú 29-ročná olympijská debutantka. Hochschornerovci a Jana Dukátová.

Semifinále C2 s desiatimi posádkami sa v Lee Valley začína o 14.30, do finále od 16.18 postúpi šesť lodí. Pätnásť kajakárok sa spustí na vodu od 15.12, vo finále od 16.57 už len najlepších desať.

ŠTVRTOK 2.8.2012: Dnešný program olympiády

Všetky prenosy je možné sledovať ZADARMO na internete: ONLINE PRENOSY LIVE

Veslovanie

  • 10.30 semifinále: muži – ľahká hmotnosť – párová dvojka, štvorka bez korm., skif, Ž – ľahká hmotnosť – párová dvojka
  • 12.50 M – párová štvorka
  • 13.10 M – ľahká hmotnosť – štvorka bez korm.
  • 13.30 Ž – osma

Džudo

  • 10.30 M do 100 kg – kvalifikácia, štvrťfinále, Ž do 78 kg – kvalifikácia, štvrťfinále
  • 15.00 Ž do 78 kg semifinále, o 3. miesto, M do 100 kg semifinále, o 3. miesto
  • 17.00 Ž do 78 kg finále
  • 17.10 M do 100 kg finále

Stolný tenis

  • 11.00 M – dvojhra – semifinále
  • 15.30 M – dvojhra – o 3. miesto
  • 16.30 M – dvojhra – finále

Streľba

  • 10.00 M – dvojitý trap – kvalifikácia
  • 11.30 M – rýchlopaľná pištoľ 2×30 – kvalifikácia
  • 16.00 M – dvojitý trap – finále

Vodný slalom

  • 14.30 M – C2 /HOCHSCHORNEROVCI/ – semifinále
  • 15.12 Ž – K1 /DUKÁTOVÁ/ – semifinále
  • 16.18 M – C2 /HOCHSCHORNEROVCI?/ – finále
  • 16.57 Ž – K1 /DUKÁTOVÁ?/ – finále

Lukostreľba

  • 10.00 Ž jednotlivci – osemfinále
  • 15.00 Ž jednotlivci – štvrťfinále, semifinále
  • 16.21 Ž jednotlivci – o 3. miesto
  • 16.37 Ž jednotlivci – finále

Športová gymnastika

  • 17.30 Ž – finále viacboj

Dráhová cyklistika

  • 17.00 Ž – tímový šprint – kvalifikácia – 1. kolo
  • 17.15 M – tímový šprint – kvalifikácia – 1. kolo
  • 17.50 M – stíhacie preteky družstiev na 4000 m – kvalifikácia
  • 18.50 Ž – tímový šprint – finále
  • 19.10 M – tímový šprint – finále

Šerm

  • 10.00 Ž družstvá – fleuret – osemfinále, štvrťfinále, semifinále
  • 16.00 Ž družstvá – fleuret – o 5., 7. miesto
  • 19.00 Ž družstvá – fleuret – o 3. miesto
  • 20.15 Ž družstvá – fleuret – finále

Plávanie

  • 11.00 rozplavby: M – 50 m v.sp., 100 m motýlik, Ž – 800 m v.sp., 200 m znak
  • 20.30 M – 50 m v.sp. – semifinále
  • 20.39 Ž – 200 m prsia
  • 20.46 M – 200 m znak
  • 20.53 Ž – 200 m znak – semifinále
  • 21.15 M – 200 m pol.pret.
  • 21.31 Ž – 100 m v.sp.
  • 21.46 M – 100 m motýlik – semifinále

Basketbal [Tabuľky, Výsledky, Program…]

A-skupina M

B-skupina M

  • 12.15 Austrália – Čína
  • 17.45 Brazília – Rusko
  • 21.00 Španielsko – Veľká Británia

Bedminton

  • 10.00 M – štvorhra – štvrťfinále
  • 13.30 Ž – dvojhra – štvrťfinále, mix – semifinále
  • 18.00 M – dvojhra – štvrťfinále, ženy – štvorhra – semifinále

Box

  • 14.30, 21.30 M do 60 kg – osemfinále
  • 15.30, 22.30 M do 75 kg – osemfinále

Hádzaná

A-skupina M

  • 12.15 Francúzsko – Tunisko
  • 17.15 Veľká Británia – Argentína
  • 22.15 Švédsko – Island

B-skupina M

  • 10.30 Španielsko – Kórejská republika
  • 15.30 Chorvátsko – Maďarsko
  • 20.30 Srbsko – Dánsko

Jachting

  • 13.00 M – Finn-Dinghy, 49er, Starboot, Männer – 7.,8. jazda, M – 470er – 1.,2. jazda, Ž – Elliott 6m – kvalifikácia, M, Ž – RS:X – 5.,6. jazda

Jazdectvo

  • 12.00 drezúra – jednotlivci, družstvá, Grand Prix

Plážový volejbal

  • 10.00 M, Ž 4/4 zápasy v skupinách
  • 15.30 M, Ž 6/6 zápasy v skupinách
  • 21.00 M, Ž 2/2 zápasy v skupinách

Pozemný hokej

A-skupina Ž

  • 09.30 Kórejská republika – Japonsko
  • 14.45 Čína – Holandsko
  • 20.00 Belgicko – Veľká Británia

B-skupina Ž

  • 11.45 Austrália – USA
  • 17.00 JAR – Nemecko
  • 22.15 Nový Zéland – Argentína

Tenis [Rozpis všetkých zápasov]

  • 12:30 M, Ž – dvojhra štvrťfinále, M, Ž – štvorhra semifinále, mix – štvrťfinále
  • 13:10 Nicolas Almagro(Špa.) – Andy Murray (Gbr.) ONLINE PRENOS >>
  • 14:30 Jo-Wilfried Tsonga (Fra.) – Novak Djokovič (Srb.) ONLINE PRENOS >>
  • okolo 16:00 Roger Federer (Švaj.) – John Isner (USA) ONLINE PRENOS >>
  • okolo 16:00 Kei Nishikori (Jap.) – Juan Martin Del Potro (Arg.) ONLINE PRENOS >>

Vodné pólo

A-skupina M

  • 11.00 Španielsko – Austrália
  • 12.20 Taliansko – Chorvátsko
  • 15.10 Kazachstan – Grécko

B-skupina M

  • 16.30 Veľká Británia – USA
  • 19.20 Čierna Hora – Srbsko
  • 20.40 Rumunsko – Maďarsko

Volejbal

A-skupina M

  • 12.30 Austrália – Bulharsko
  • 17.45 Poľsko – Argentína
  • 23.00 Veľká Británia – Taliansko

B-skupina M

  • 10.30 Srbsko – Nemecko
  • 15.45 Rusko – Tunisko
  • 21.00 Brazília – USA
Zdroj: TASR, SITA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*