LOH 2012: Program 14. dňa (Piatok 10.8.2012)

Olympijské hry 2012 Londýn

Tri dni pred koncom olympijských hier budú v akcii traja slovenskí športovci.

Strednotratiarka Lucia Klocová sa večer od 21.55 h predstaví vo finále behu na 1500 m. Ďalší dvaja Slováci (Ľubomír Hagarap a Ivana Kmeťová) sa predstavia v rýchlostnej kanoistike v areáli Eton Dorney.

V atletických disciplínach sa pozornosť sústredí na finále ženskej štafety, ako aj rozbehy mužov, kde sú za najväčších favoritov považované tímy Jamajky a USA.

Ostro sledovaný basketbalový turnaj mužov spozná finalistov. V semifinále sa úradujúci majstri Európy Španieli stretnú s Rusmi (18.00) a Argentínčania s favorizovanými Američanmi (22.00).

Dnešný program olympiády: PIATOK 10.8.2012

Všetky prenosy je možné sledovať ZADARMO na internete: ONLINE PRENOSY LIVE

Diaľkové plávanie

  • 13.00 M – 10 km

Jachting

  • 13.00 Ž – Elliott 6m – semifinále
  • 14.00 Ž – 470er

Synchronizované plávanie

  • 16.00 družstvá – voľný program

Pozemný hokej

  • 09.30 Ž – o 11. miesto
  • 12.30 Ž – o 5. miesto
  • 16.30 Ž – o 3. miesto
  • 21.00 Ž – finále

Cyklistika – BMX

  • 16.00 Ž – semifinále
  • 17.30 Ž – finále
  • 17.40 M – finále

Zápasenie – voľný štýl

  • 14.00 M do 55 kg, do 74 kg – kvalifikácia, osemfinále, štvrťfinále, semifinále
  • 18.45 M do 55 kg, do 74 kg -3. miesto, finále

Atletika

  • 20.00 M – žrď
  • 20.10 Ž – 4×400 m – rozbehy
  • 20.35 Ž – kladivo
  • 20.45 M – 4×100 m – rozbehy
  • 21.05 Ž – 5000 m
  • 21.40 Ž – 4×100 m (Usain Bolt)
  • 21.55 Ž – 1500 m /KLOCOVÁ/
  • 22.20 M – 4×400 m

Futbal

Taekwondo

  • 10.00 Ž do 67 kg, M do 80 kg – kvalifikácia
  • 16.00 Ž do 67 kg, M do 80 kg – štvrťfinále, semifinále
  • 21.00 Ž do 67 kg o 3. miesto
  • 21.15 M do 80 kg o 3. miesto
  • 23.15 Ž do 67 kg finále
  • 23.30 M do 80 kg finále

Basketbal

Semifinále Muži Pozerajte Online prenosy >>

  • 18.00 Španielsko – Rusko
  • 22.00 Aregintína – USA

Box

  • 14.30 M do 49 kg, do 56 kg, do 64 kg, do 75 kg, do 91 kg – semifinále
  • 21.30 M do 52 kg, do 60 kg, do 69 kg, do 81 kg, nad 91 kg – semifinále

Hádzaná

Semifinále Muži

  • 18.00 Maďarsko – Švédsko
  • 21.30 Francúzsko – Chorvátsko

Moderná gymnastika

  • 13.00 jednotlivci – kvalifikácia
  • 15.50 družstvá – kvalifikácia

Rýchlostná kanoistika

Skoky do vody

  • 20.00 M – 10 m veža – kvalifikácia

Vodné pólo

O 5.-8. miesto Muži

  • 15.20 zdolaní A1/B4 – zdolaní A3/B2
  • 19.30 zdolaní A2/B3 – zdolaní A4/B1

Semifinále Muži

  • 16.40 víťaz A1/B4 – víťaz A3/B2
  • 20.50 víťaz A2/B3 – víťaz A4/B1

Volejbal

Semifinále Muži

  • 16.00 Bulharsko – Rusko
  • 20.30 Brazília – Taliansko
Zdroj: TASR, SITA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*