LOH 2012: Program 11. dňa (Utorok 7.8.2012)

Londýn 2012 logo

Aj v utorok sa na športoviskách letných olympijských hier v Londýne predstaví niekoľko slovenských športovcov.

Pozornosť slovenských fanúšikov sa dnes sústredí na štvorkajak, ktorý má o 10.30 h na pláne rozjazdy na 1000 m. Erik Vlček, Peter Gelle, Martin Jankovec a Juraj Tarr majú jednoznačne vyššie ambície. Ich semifinále príde na rad o 11.47 h.

Vo vodáckom areáli Eton Dorney sa predstaví aj slovenská ženská kádvojka Ivana Kmeťová, Martina Kohlová. Ich rozjazdy sa začínajú o 11.28 h, semifinále potom od 12.30 h.

Triatlonistu Richarda Vargu čaká štart o 12.30 h. Jana Velďáková absolvuje o 20.05 kvalifikáciu v skupine B.

Dnešný program olympiády: UTOROK 7.8.2012

Všetky prenosy je možné sledovať ZADARMO na internete: ONLINE PRENOSY LIVE

Triatlon

Jachting

  • 13.00 M – 470er – 9.,10. jazda, ženy – 470er – 7.,8. jazda, Ž – Elliott 6m – štvrťfinále
  • 14.00 M – RS:X
  • 15.00 Ž – RS:X

Jazdectvo

  • 11.00 drezúra – družstvá, jednotlivci – Grand Prix Special

Športová gymnastika

  • 15.00 M – bradlá
  • 15.47 Ž – kladina
  • 16.37 M – hrazda
  • 17.23 Ž – prostné

Synchronizované plávanie

  • 16.00 duá – voľné zostavy

Stolný tenis

  • 12.00 Ž – družstvá o 3. miesto
  • 16.30 Ž – družstvá finále

Vzpieranie

  • 16.30 M nad 105 kg B-skupina
  • 20.00 M nad 105 kg A-skupina

Dráhová cyklistika

  • 11.00 Ž – Omnium – stíhacie preteky jednotlivcov na 3000 m, M – keirin – 1. kolo, ženy – šprint
  • 17.10 Ž – Omnium scratch 10 km
  • 17.35 M – keirin – 2. kolo
  • 17.50 Ž – Omnium časovka na 500 m
  • 18.25 Ž – šprint finále
  • 19.00 M – keirin finále

Zápasenie – gréckorímsky štýl

  • 14.00 M do 66 kg, do 96 kg – kvalifikácia, osemfinále, štvrťfinále, semifinále
  • 18.45 M do 66 kg, do 96 kg – o 3. miesto, finále

Atletika

  • 11.00 Ž – oštep – kvalifikácia A/B
  • 11.10 M – 110 m prek. – rozbehy
  • 11.45 M – trojskok – kvalifikácia
  • 11.55 Ž – 5000 m – rozbehy
  • 12.50 M – 200 m – rozbehy
  • 20.00 M – výška
  • 20.05 Ž – diaľka – kvalifikácia /J. VELĎÁKOVÁ/
  • 20.15 Ž – 100 m prek. – semifinále
  • 20.45 M – disk
  • 20.55 M – 800 m – semifinále
  • 21.25 Ž – 200 m – semifinále
  • 22.00 Ž – 100 m prek.
  • 22.15 M – 1500 m

Skoky do vody

  • 11.00 M – 3 m doska – semifinále
  • 20.00 M – 3 m doska

Basketbal

Štvrťfinále Ž

  • 15.00 2B – 3A
  • 17.15 1A – 4B
  • 21.00 2A – 3B
  • 23.15 1B – 4A

Box

  • 21.30 M štvrťfinále do 52 kg
  • 22.30 M štvrťfinále do 69 kg

Futbal

Semifinále M

  • 18.00 víťaz B1/A2 – víťaz D1/C2
  • 20.45 víťaz A1/B2 – víťaz C1/D2

Hádzaná

Štvrťfinále Ž

  • 11.00 1A – 4B
  • 14.30 2A – 3B
  • 18.00 3A – 2B
  • 21.30 4A – 1B

Plážový volejbal

  • 18.00 M, Ž – 1/1 zápasy
  • 22.00 M, Ž – 1/1 zápasy

Pozemný hokej

A-skupina M

  • 11.45 Austrália – Pakistan
  • 14.45 Argentína – JAR
  • 20.00 Španielsko – Veľká Británia

B-skupina M

  • 09.30 Kórejská republika – Holandsko
  • 17.00 India – Belgicko
  • 22.15 Nemecko – Nový Zéland

Rýchlostná kanoistika

Vodné pólo

Ženy o 5.-8. miesto

  • 15.10 zdolaní A2/B3 – zdolaní A4/B1
  • 19.20 zdolaní A3/B2 – zdolaní A1/B4

Semifinále Ž

  • 16.30 víťaz A2/B3 – víťaz A4/B1
  • 20.40 víťaz A3/B2 – víťaz A1/B4

Volejbal

Štvrťfinále Ž

  • 14.00 1A – 4B
  • 16.00 2A – 3B
  • 20.00 3A – 2B
  • 22.00 4A – 1B
Zdroj: TASR, SITA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*