LOH 2012: Program 7. dňa (Piatok 3.8.2012)

Letné olympijske hry 2012 Londýn

Dnes sa začína atletika, strieľa Gönci, pláva Phelps, v tenise sa hrá o medajle…

Siedmy deň olympijských hier bude aj v znamení vystúpení štyroch slovenských športovcov. V akcii bude kladivár Matej Lomnický, trojskokanka Dana Velďáková, plavkyňa Miroslava Syllabová a strelec Jozef Gönci.

Skúsený 38-ročný olympionik Gönci má pred sebou druhé z troch londýnskych vystúpení. Od 10.00 h bude strieľať v kvalifikácii ľubovoľnej malokalibrovky 60. Ak by postúpil do finále, to bude na programe od 13.00 h.

Atletika má v prvý deň svojich súťaží dva finálové vrcholy. Medaily sa budú rozdeľovať mužom vo vrhu guľou (21.30 h) a v ženskom behu na 10 000 m (22.25).

Tenisový turnaj mužov a žien pokročil do semifinále. Na wimbedonskej tráve sa bude od 13.00 h rozhodovať o finalistoch a v hre budú obe svetové jednotky Roger Federer aj Viktoria Azarenková.

Dnešný program olympiády: PIATOK 3.8.2012

Všetky prenosy je možné sledovať ZADARMO na internete: ONLINE PRENOSY LIVE

Bedminton

  • 10.00 Ž – dvojhra – semifinále, mix o 3. miesto
  • 14.30 M – dvojhra – semifinále, mix – finále

Vzpieranie

  • 11.00 M do 85 kg B-skupina, Ž do 75 kg B-skupina
  • 16.30 Ž do 75 kg A-skupina
  • 20.00 M do 85 kg A-skupina

Veslovanie

  • 12.30 M – párová štvorka
  • 12.50 M – dvojka bez korm.
  • 13.10 Ž – párová dvojka
  • 13.30 M – skif

Streľba

  • 10.00 M – ĽM 60 /GÖNCI/ – kvalifikácia
  • 11.30 M – rýchlopaľná pištoľ 2×30 – kvalifikácia
  • 13.00 M – ĽM 60 /GÖNCI?/ – finále
  • 15.30 M – rýchlopaľná pištoľ 2×30 – finále

Džudo

  • 10.30 M nad 100 kg – kvalifikácia, štvrťfinále, Ž nad 78 kg – kvalifikácia, štvrťfinále
  • 15.00 Ž nad 78 kg – semifinále, o 3. miesto, M nad 100 kg – semifinále, o 3. miesto
  • 17.00 Ž nad 78 kg – finále
  • 17.10 M nad 100 kg – finále

Lukostreľba

  • 10.00 M – jednotlivci – osemfinále
  • 15.00 M – jednotlivci – štvrťfinále, semifinále
  • 16.21 M – jednotlivci – o 3. miesto
  • 16.37 M – jednotlivci – finále

Skoky na trampolíne

  • 15.00 M – jednotlivci kvalifikácia
  • 16.35 M – jednotlivci finále

Dráhová cyklistika

  • 17.00 Ž – keirin – kvalifikácia
  • 17.15 M – stíhacie preteky družstiev na 4000 m – kvalifikácia
  • 18.00 Ž – stíhacie preteky družstiev na 3000 m – kvalifikácia
  • 18.55 Ž – keirin – finále
  • 18.55 M – stíhacie preteky družstiev na 4000 m – finále

Šerm

  • 11.00 M družstvá – šabľa – osemfinále, štvrťfinále, semifinále
  • 15.30 M družstvá – šabľa – o 7., 5. miesto
  • 19.00 M družstvá – šabľa – o 3. miesto
  • 19.45 M družstvá – šabľa – finále

Plávanie

  • 11.00 rozplavby: M – 1500 m v.sp., 4×100 m pol.pret., Ž – 50 m v.sp. /SYLLABOVÁ/, 4×100 m pol.pret.
  • 20.30 Ž – 200 m znak
  • 20.37 M – 100 m motýlik (Michael PHELPS) Sledujte finále ONLINE >>
  • 20.43 Ž – 800 m v.sp.
  • 21.06 M – 50 m v.sp.
  • 21.21 Ž – 50 m v.sp. /SYLLABOVÁ?/ – semifinále

Atletika [Rozpis dňa]

  • 11.00 M – guľa – kvalifikácia
  • 11.05 Ž – sedemboj – 100 m prek.
  • 11.25 Ž – trojskok – kvalifikácia /D. VELĎÁKOVÁ/
  • 11.40 Ž – 100 m – rozbehy
  • 12.15 M – 400 m prek. – rozbehy
  • 12.15 Ž – sedemboj – výška
  • 12.20 M – kladivo – kvalifikácia A/B /LOMNICKÝ/
  • 13.00 Ž – 400 m – rozbehy
  • 14.00 M – 3000 m prek. – rozbehy
  • 20.00 Ž – sedemboj – guľa
  • 20.05 Ž – 100 m – rozbehy
  • 20.10 Ž – disk – kvalifikácia A/B
  • 20.50 M – diaľka – kvalifikácia
  • 21.05 M – 1500 m – rozbehy
  • 21.30 M – guľa
  • 21.45 Ž – sedemboj – 200 m
  • 22.25 Ž – 10.000 m

Basketbal

A-skupina Ž

  • 10.00 Angola – Chorvátsko
  • 17.45 Turecko – Čína
  • 23.15 ČR – USA

B-skupina Ž

  • 12.15 Rusko – Austrália
  • 15.30 Brazília – Kanada
  • 21.00 Francúzsko – Veľká Británia

Box

  • 14.30, 21.30 M do 52 kg – osemfinále
  • 15.30, 22.30 M do 69 kg – osemfinále

Futbal

Štvrťfinále Ž

  • 13.00 1F – 2G
  • 15.30 1G – 3E/F
  • 18.00 2E – 2F
  • 20.30 1E – 3F/G

Hádzaná

A-skupina Ž

  • 10.30 Angola – Veľká Británia
  • 15.30 Chorvátsko – Čierna Hora
  • 17.15 Rusko – Brazília

B-skupina Ž

  • 12.15 Kórejská republika – Francúzsko
  • 20.30 Španielsko – Švédsko
  • 22.15 Dánsko – Nórsko

Jachting

  • 13.00 M – Finn-Dinghy, Starboot – 9.,10. jazda, M – 49er, Männer – 9.,10.,11. jazda, M – Laser, ženy – Laser Radial – 7.,8. jazda, M – 470er – 3.,4. jazda, Ž – 470er – 1.,2. jazda

Jazdectvo

  • 12.00 drezúra – jednotlivci, družstvá – Grand Prix

Plážový volejbal

  • 10.00/14.00/18.00/22.00 M, Ž – osemfinále

Pozemný hokej

A-skupina M

  • 09.30 Austrália – Argentína
  • 17.00 Veľká Británia – Pakistan
  • 20.00 JAR – Španielsko

B-skupina M

  • 11.45 Holandsko – Nový Zéland
  • 14.45 Nemecko – India
  • 22.15 Belgicko – Kórejská republika

Skoky do vody

  • 15.30 Ž – 3 m doska – kvalifikácia

Stolný tenis

  • 11.00 Ž družstvá – osemfinále
  • 20.00 M družstvá – osemfinále (4)

Tenis [Rozpis všetkých zápasov]

  • 13.00 M, Ž dvojhra – semifinále, mix – semifinále

Vodné pólo

A-skupina Ž

  • 16.30 Španielsko – Maďarsko
  • 20.40 Čína – USA

B-skupina Ž

  • 15.10 Veľká Británia – Taliansko
  • 19.20 Rusko – Austrália

Volejbal

A-skupina Ž

  • 12.30 Japonsko – Rusko
  • 17.45 Veľká Británia – Dominikánska republika
  • 23.00 Alžírsko – Taliansko

B-skupina Ž

  • 09.30 Brazília – Čína
  • 15.45 Turecko – Kórejská republika
  • 21.00 USA – Srbsko
Zdroj: TASR, SITA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*