Finále ATP Tour Finals v Londýne: Federer – Djokovič (LiVE)

Roger Federer vs Novak Djokovic live stream online

V dnešnom finálovom zápase na turnaji ATP World Tour Finals v Londýne sa Novak Djokovič stretne s Rogerom Federerom.

Svetová jednotka Novak Djokovič sa včera stal prvým finalistom, keď si v semifinálovom zápase poradil s Argentínčanom Juanom Martínom del Potrom po troch setoch s výsledkom 4:6, 6:3 a 6:2.

Srbský tenista aj v tomto prípade v prvom sete ťahal za kratší koniec, avšak v ďalších dvoch dejstvách opätovne dokázal, že otáčanie zápasov v jeho prospech je jeho špecialitou a po dvoch hodinách a dvanástich minútach sa aj tento krát tešil z víťazstva.

Vo finále ho bude dnes večer čakať Djokovičov takpovediac tradičný súper Roger Federer, ktorý si prekvapivo bez straty setu poradil s Britom Andym Murrayom 7:6 (5) a 6:2. Švajčiar tak rodákovi z Glagowa odplatil prehru z grandslamového US Open a dokázal, že je po oddychu v dobrej forme. Federer po zápase povedal:

Bol to výnimočný zápas. Už tretí raz v tejto sezóne sme sa stretli v Londýne a publikum vytvorilo elektrizujúcu atmosféru. Presne takú, aká človeka motivuje v príprave osamote tvrdo pracovať.

O primát na turnaji ATP World Tour Masters v Londýne tak bude dnes večer bojovať svetová jednotka so svetovou dvojkou, pričom Djokovič má už teraz istotu, že nový rok strávi na vrchole rebríčka.

Sledujte ONLINE PRENOS >> Roger Federer – Novak Djokovič

Stavte si na dnešný duel Novaka Djokoviča na turnaji v Londýne s Rogerom Federerom. Kurz na výhru srbského tenistu je 1,61, prípadné víťazstvo Federera bude ohodnotené kurzom 2,30.