Tomáš Berdych prehral s Haasom

Tomay Berdych

Nemecký tenisový veterán Tommy Haas včera potvrdil, že ešte nepatrí do starého železa a v Halle vyradil Tomáša Berdycha.

34-ročný nemecký tenista, ktorý bol v minulosti považovaný za jeden z najväčších tenisových talentov, sa musel vo svojej kariére často zaoberať svojimi zraneniami, ktoré poznačili jeho športové výsledky.

Sledujte tenisové zápasy v priamom prenose online !
TENIS LIVE STREAMING – ŽIVÉ VYSIELANIE ONLINE

V poslednej dobe podstúpil niekoľko náročných operácií, z ktorých sa už ale dokázal pozviechať a aj napriek vyššiemu veku ako jeho konkurenti ešte stále dokáže na kurte zdolať aj tých najlepších, potvrdilo sa to včera, keď na turnaji v Halle vo štvrťfinále vyhral nad turnajovou trojkou Tomášom Berdychom z Českej republiky.

Svetová sedmička Berdych na Haasa nestačila aj napriek tomu, že Nemec je momentálne v rebríčku až na 87. mieste. Haas sa nakoniec po troch setoch tešil z výhry 6:4, 3:6 a 7:5, vďaka čomu si zaistil účasť v semifinále a tým pádom aj neskorší postup v renkingu ATP.

Okrem Haasa si postup vybojoval aj Švajčiar Roger Federer, ktorý ako nasadená dvojka vyhral nad turnajovou päťkou Milosom Raonicom z Kanady až po napínavej dráme s výsledkom 6:7 (4), 6:4 a 7:6 (3).

Tretím semifinalistom sa stal Rus Michail Južnyj, ktorý z turnaja vyradil ďalšieho Čecha Radeka Štěpánka taktiež po troch setoch 6:4, 4:6 a 6:4 a posledným v kvartete semifinalistov sa stal Nemec Philipp Kohlschreiber, ktorý vyhral nad Rafaelom Nadalom.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*