Cibulková vo finále WTA v Barecelone

Dominika Cibulkova WTA

Slovenka Dominika Cibulková sa prebojovala po 5-krát vo svojej tenisovej kariére do finále dvojhry.

Vo včerajšom semifinále singlovej súťaže turnaja WTA v katalánskej Barcelone vyradila úradujúca slovenská Tenistka roka rumunskú tenistku Soranu Cirseovú za neuveriteľných 59 minút čistého hracieho času v dvoch setoch 6:1 a 6:1.

Momentálne si môžete staviť na víťazku French Open. Kurz na zisk titulu pre Bielorusku Victoriu Azarenkovú je 3,25 a na výhru šampionátu Češkou Petrou Kvitovou je kurz 5,50.
Zaregistgrujte sa na Bet365 a získate vstupný bonus až 50 EUR.

Niekdajšia 12. najlepšia hráčka tenisu bude vo finálovom súboji o svoj druhý singlový titul bojovať s Taliankou Sarou Erraniovou. Tú pritom naposledy zdolala pred rokom v Moskve a v 6 zápasoch dokázala Cibulková vyhrať 4-krát.

Semifinalistka French Open 2009 Cibulková po rýchlom triumfe prehlásila: „Mám veľkú radosť, že sa mi podarilo postúpiť do piateho finále na okruhu WTA. Proti Cirsteovej som podala výborný výkon, počas celého zápasu som si dokázala udržať vysoký štandard„.

Šťastná finalistka, ktorá v prípade výhry titulu získa 280 bodov do rebríčka WTA dodala: „Sorana sa snažila do toho páliť, som ja som hrala tak rýchlo, že som jej nedala šancu, pri dlhších výmenách jednoducho nestíhala. Celý zápas som mala pod kontrolou. Vo chvíľach, keď sa to mohlo lámať, som buď zahrala veľmi dobrý return, alebo som ju zatlačila vo výmene. Dnes som si to uhrala sama aktívnou hrou, čo ma veľmi teší.

Sledujte Tenisové živé prenosy na svojom počítači úplne ZADARMO!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*